Обладнання для СТО

Інтернет-магазин Гранд Інструмент є імпортером і здійснює продаж професійного інструменту та обладнання для високо кваліфікованих автосервісів всіляких напрямків. Вже понад десять років ми імпортуємо:

 • Ручний інструмент для СТО TOPTUL (ТОПТУЛ) включає в себе весь спектр інструментів ручних, пневматичних і електричних, для роботи з усіма видами різьбових з'єднань;
 • Підйомники (автомобільні підйомники, траверси канальні, крани підкатні, трансмісійні стійки);
 • Обладнання для шиномонтажу;
 • Дископравні верстати;
 • Вулканізатори;
 • Зварювальні напівавтомати;
 • Установки з обслуговування кондиціонерів;
 • Маслозамінні установки;
 • Преса гідравлічні;

Основним критерієм для вибору продаваного інструменту є сукупність таких його якостей як надійність, функціональність і точність. У нас представлений сертифікований товар і тим не менш, перш ніж завезти і поширювати будь-який інструмент для автосервісу, співробітники нашого сервісного центру проводять його детальне вивчення та випробування в роботі. Лише після отримання схвалення сервісним центром обладнання та інструмент виводиться на ринок України.

Професійний інструмент для автосервісу

Світ інструментів для обслуговування та ремонту автомобіля багатогранний і специфічний. Для обстеження і ремонту конкретної частини автомобіля передбачені спеціальні інструменти і без деяких неможливо впорається з ремонтом транспорту.

Інтернет-магазин (Київ, Харків) Гранд Інструмент послужить Вам гарним помічником з підбору професійного інструменту для СТО. Весь перелік обладнання представлений в « Каталозі продукції » який ділиться на три основні розділи:

 1. Обладнання для автосервісу;
 2. Ручний інструмент та набори;
 3. Спец інструмент;

В розділі « Обладнання для автосервісу » можна підібрати професійний інструмент для автосервісу який допоможе вам підняти будь-який вид транспорту і відкрити доступ до будь-яких вузлів автомобіля, витягти і перемістити двигун або інші великі деталі, провести заміну масла ... Так само ми є ексклюзивним імпортером американського професійного обладнання для регулювання розвал сходження і професійного інструменту з діагностики. Ящо Вас більше цікавить ремонт коліс, то у нас Ви зможете підібрати все необхідне шиномонтажне обладнання і набори інструментів для нього.

Власники автосервісу, СТО або ті, хто тільки збирається відкрити свою справу зможуть підібрати у нас інструмент для доукомплектації або комплект обладнання для « СТО під ключ ». Придбавши великогабаритне обладнання типу підйомників або шиномонтажне обладнання Ви можете бути повністю впевненими, що наші фахівці доставлять все в термін, виконають установку та інструктаж по роботі. А співробітники сервісного центру забезпечують постійну консультацію, гарантійне і післягарантійне обслуговування в незалежності від Вашого місця розташування. Постійна наявність ремкомплектов і витратного матеріалу забезпечить оперативне післягарантійне обслуговування і позбавить Вас від простоїв у роботі.

Професійний інструмент для гаража

Любителі своєї автотехніки намагаються придбати для гаража або для постійного транспортування інструмент, який би включав в себе все необхідне для ремонту особистого авто і дрібних ремонтних робіт по дому. І при цьому гарантував мінімальні витрати сімейного бюджету. Тому найчастіше вважають, що раціональніше придбати набір інструментів для СТО. Оскільки в наборах компактно і ергономічно розміщені інструменти певної групи, які підходять для виконання конкретної роботи.

Ми відмінно спеціалізуємося на високопрофесійному обладнанні і інструменті для СТО, будь-якого профілю, оскільки імпортуємо його і продаємо з 2004року. Власниками обладнання є автосервіси, які розташовані по всій території України. Вони із задоволенням продемонструють Вам будь-яку установку або стенд і поділяться своїми враженнями про роботу інструменту для автосервісу. Ми дбаємо про своїх клієнтів і налаштовані виключно на довгострокові взаємовигідні відносини, тому тільки в даному інтернет-магазині максимально гнучкі ціни на інструмент для СТО і своєчасна доставка.

Так само покупку можна зробити відвідавши наш магазин інструменту для СТО, в залі якого представлений весь інструмент і малогабаритне обладнання з інтернет-магазину Гранд Інструмент.

Щe більшe cxoжиx пpoпoзицій дивітьcя у poзділі Каталог товарів
Читати всe
Приховати
Відповіді на запитання

Все обладнання та інструмент, представлені на сайті, ми імпортуємо в Україну на пряму: шиномонтажі, підйомники, автосканери, стенди розвал-сходження, компресори та багато іншого.

 • LAUNCH - підйомники, автосканери та чищення форсунок;
 • BRIGHT - шиномонтажне обладнання;
 • HUNTER - стенди розвал-сходження та шиномонтажне обладнання;
 • AIRKRAFT - компресори та гаражне обладнання;
 • TORIN - гідравлічне обладнання.

Так, можна. Ми надаємо кілька варіантів розстрочки. Найпопулярніший – під 0% на чотири місяці. Жодних прихованих платежів.

Гарантія на обладнання – 3 роки. Ви звертаєтесь до продавця, надавши чек та гарантійний талон. Решту робимо ми.

...
Порівняння
Обране