В даному розділі знаходиться інструмент для ремонту кузова автомобіля, а саме для видалення перекосів і серйозних деформацій кузова, реконструкції міцності і всіх видів рихтування кузова.

Кузов – це най об'ємніша за площею частина автомобіля, яка служить для транспортування пасажирів, вантажів захищаючи їх від навколишнього середовища і зіткнень. Його конструкція відповідає не тільки за зовнішній вигляд автомобіля, вона складна і вимагає відповідального ставлення. Саме кузов викликає захоплені вигуки, коли ми бачимо шикарний і модний автомобіль. І щоб повернути автомобілю колишній вигляд після ДТП є потреба у професійному кузовному ремонті.

Що б відновити колишній вигляд з яким автомобіль зійшов з конвеєра або максимально схожий з ним най кваліфікованішому майстру потрібен якісний інструмент.

Обладнання та інструмент для ремонту кузова авто

  • Інструмент рихтовочний представлений численною різноманітністю молотків рихтувальних металевих, пластикових, безенерційних і ручного пристосування типу рихтувальних оправок, які можна придбати як поштучно, так і комплектами. Для серйозних вм'ятин і пошкоджень оснащені набором для редагування кузова гідравлічним на 10 тонн, який полегшить роботи майстра, що прикладаються для зміни форм металовиробів. В даний набір входить широкий асортимент насадок і гідравлічна помпа для максимально комфортних робіт. Також можна окремо придбати стяжку рихтувальну гідравлічну на 10 тонн.
  • Кузовні захоплювачі представлені різноманими видами, які працюють у вертикальному і горизонтальному напрямку і розраховані на зусилля від 2 до 5 тонн. Сполучні ланцюги на 6тонн. Там, де необхідні серйозні навант??ження для зміни форми конструкції необхідно застосування гідроциліндра на 10 тонн і гідроциліндра на розтяжку на 4 тонни.
  • Знімачі пістонів, кліпс, скребки, свердла для видалення точкового зварювання … і багато інших різновидів ручного інструменту для підготовки до роботи і для фінішних робіт.

Інструмент для робіт з пластиковими елементами авто

  • Комплект для ремонту пластикових деталей
  • Комплект для зняття облицювань завдяки своїй ергономічній формі і складу з високоякісного пластику, допоможе швидко і без пошкоджень зняти облицювання.
  • Набір знімачів для автомагнітол складається з 20 одиниць призначений для роботи з усіма відомими зарубіжними марками автомобілів.

Менеджери інтернет-магазину Гранд Інструмент допоможуть зробити покупку інструменту для ремонту кузова, організують максимально оперативну доставку навіть в найвіддаленішу територію Західної України за оптимальну ціну.

Щe більшe cxoжиx пpoпoзицій дивітьcя у poзділі Обладнання для СТО
Читати всe
Приховати
...
Порівняння
Обране