Про компанію

Компанія «Гранд Інструмент» постачальник №1 обладнання та професійного інструменту для автосервісу в Україні. Компанія заснована в 2003 році і за цей час стала ексклюзивним представником всесвітньо відомих торгових марок: TOPTUL, LAUNCH, HUNTER, BRIGHT, GIKRAFT, TORIN, TRISCO, СКАНМАТИК, RAVAGLIOLI, DELTA, AUARITA, AUTOTAI, AOMAI, СТАНДАРТ, PEAK, NITROMAC, ROBINAIR, ХЗСО, AIRKRAFT, WINTACT, PROTESTER, BENETECH, AEROPRO та ін., що підтверджується відповідними сертифікатами.

З моменту свого заснування компанія «Гранд Інструмент» стрімко розвивається та зростає, сформувавши велику дилерську мережу по всій території України, та збільшуючи кількість нових клієнтів, від маленьких приватних гаражів, до великих брендових станцій технічного обслуговування автомобілів (сервісний центр "SUBARU"). Цей факт свідчить про те, що компанія вже завоювала довіру як серед власників автосервісів, так і серед майстрів любителів по всій країні. Пропонуємо широкий асортимент продукції, гарантуємо її наявність, гнучку систему знижок постійним клієнтам та доставку по всій території України.

Оскільки компанія «Гранд Інструмент» є ексклюзивним дистриб'ютором вищезгаданих торгових марок, у її структурі є власний високотехнологічний сервісний центр, що дозволяє швидко та якісно обслуговувати клієнтів, самостійно виконуючи все гарантійне та постгарантійне обслуговування обладнання.

Відгуки наших клієнтів

...
Порівняння
Обране