Гаражне обладнання для СТО

Гаражне обладнання – це широкий спектр пристроїв, механізмів і інструментів, призначених для різних робіт з ремонту та обслуговування автомобілів. Під гаражним обладнанням розуміють, як професійний арсенал для автосервісів і СТО, так і аматорські інструменти, призначені для приватного застосування (в гаражі). Компанія « Гранд Інструмент » пропонує великий асортимент гаражного обладнання для приватних і державних підприємств з обслуговування та ремонту легкових, вантажних, пасажирських автомобілів, а також індивідуальних автовласників.

Категорії гаражного обладнання

Існує безліч класифікацій гаражного облад??ання за призначенням, способом застосування, вузлам що ремонтуються та іншим категоріям. В інтернет-магазині « Гранд Інструмент » використовується така класифікація:
 • гаражно-підйомне обладнання;
 • обладнання для роботи з двигуном;
 • колісне обладнання;
 • сервісне обладнання;
 • пристосування для діагностики несправностей автомобілів.
Механізми і установки, призначені для підйому і утримання важких вузлів і частин автомобілів на вазі, відносяться до категорії гаражно-піднімального обладнання. У неї входять всілякі рокли, штабелери, підйомники, лебідки, траверса для підвішування автомобільного двигуна.  
Серед найбільш популярних категорій гаражно-підйомного обладнання в компанії « Гранд Інструмент » знаходяться рокли з гідравлічним приводом для підйому і переміщення різних великовагових вузлів автомобіля. Траверси – пристрої, призначені для підйому і утримання двигуна, підвіски і інших вузлів на невелику висоту до 50 см.  
Обладнання для роботи з двигуном – це категорія пристроїв і механізмів, призначених для промивання деталей ДВЗ, мастила мотора і очищення від відпрацьованих масел, очищення технологічних рідин від механічних домішок.  
Колісне обладнання – це пристрої і установки, призначені для ремонту автомобільних шин і коліс. Це всілякі борторозширювачі для доступу до внутрішньої частини покришки для складного ремонту. Візки під колеса, призначені для установки і переміщення коліс по території автосервісу.
Крім основних категорій ремонтного обладнання, в автосервісах використовується безліч інших установок і механізмів які відносяться деякою мірою до гаражного обладнання:
 • мотор-стенди для перевірки роботи двигуна;
 • стенди для редагування кузова, призначені для витягування деформованих ділянок;
 • гальмівні стенди для перевірки справності та усунення будь-яких проблем в роботі гальмівної системи;
 • стенд сход-розвал – пристосування для регулювання розвалу-сходження коліс;
 • стенди для проточки колісних дисків, призначені для усунення биття керма і скорочення гальмівного шляху.
Ще більше різних пристосувань і установок використовуються для разових і нескладних робіт з різними вузлами і системами автомобілів. Це всілякі гідравлічні і пневматичні преси, домкрати,  
Сервісне і авторемонтне обладнання включає в себе установки і прилади для обслуговування автомобільних кондиціонерів – установки для промивання і заправки фреоном. У категорію також можна включити різноманітні пилососи, сушильні камери, пристосування для фарбування кузова.  
Техніка для автодіагностики несправностей - діагностичне обладнання – установки, вимірювальні прилади і пристосування для пошуку причин будь-яких несправностей. У неї входять компресометри, вимірювачі, стетоскопи, стробоскопи, тестери, автосканери і багато іншого.
Окремою категорією гаражного обладнання є спеціальні меблі та пристосування для зберігання інструментів. Всілякі візки, верстаки, лежаки і сидіння для майстрів автосервісів, ящики, кейси і ложементи і інші пристосування для підвищення зручності персоналу під час обслуговування автомобілів.

Вибираємо обладнання для приватної або професійної сфери

При виборі гаражного обладнання, необхідно керуватися декількома параметрами:
 • Якість – першорядний параметр для вибору установок для діагностики, обслуговування, переміщення автомобілів. Про якість обладнання та інструментів можна судити з використовуваних матеріалів для виготовлення, а також власне виконання. Зупиняйте свій вибір на пристроях на основі міцної сталі з порошковим полімерним покриттям або покритих якісним хром-ванадієвим сплавом.
 • Виробник – це гарант якості гаражного обладнання. Бренд з хорошою репутацією імпортного або вітчизняного походження – кращий вибір при пошуку відповідного обладнання  
 • Форма продажу – поодинокі інструменти, а також цілі набори в кейсах і ложементах. Якщо ви купуєте обладнання з нуля, переважно вибирати цілі набори якоюсь однієї торгової марки якак добре себе зарекомендувала. При необхідності доповнити вже існуючий арсенал можна докуповувати додаткові види або моделі гаражного обладнання.

Де купити якісне гаражне обладнання в Україні?

Компанія « Гранд Інструмент » - це постачальник, який пропонує великий асортимент обладнання, інструментів і матеріалів для обслуговув??ння і ремонту автомобілів. Продукція призначена для всіх категорій замовників – автосервісів, СТО і приватних таких майстерень.
В арсеналі компанії представлено якісне гаражне обладнання імпортного виробництва, яке поставляється безпосередньо з Європи, Америки та Китаю. Серед популярних торгових марок присутні Torin, Toptul, Airkraft і інші бренди, які добре зарекомендували себе на міжнародному та українському ринку.  
Обирайте і замовляйте якісні прилади та механізми для обслуговування легкових і вантажних автомобілів з доставкою по Україні, включно з такими містами як Київ, Харків, Дніпро, Запоріжжя, Одеса, Вінниця та ін. З питань продажу та оптової співпраці звертайтеся до менеджера компанії або залиште заявку на зворотний дзвінок.
Щe більшe cxoжиx пpoпoзицій дивітьcя у poзділі Обладнання для СТО
Читати всe
Приховати
Відповіді на запитання

У нас є все, що потрібне для СТО. Від торцевої головки до стендів розвал-сходження: лебідки, підставки під машину, миття деталей, рокли, силові стенди, візки, траверси, меблі, підйомне обладнання тощо.

Популярною продукцією є наймасовіший товар, який використовують автомайстри на кожній СТО: домкрати, крани для вивішування, траверси та трансмісійні стійки.

Так, можна. Ми надаємо  кілька варіантів розстрочки. Найпопулярніший – під 0% на чотири місяці. Жодних прихованих платежів.

Гарантія на обладнання від 6 до 36 місяців. Ви звертаєтесь до продавця, надавши чек та гарантійний талон. Решту робимо ми.

...
Порівняння
Обране