Фільтри
Ціна
Виробник
Код: JJBJ0106
TOPTUL
Новинка
621 грн.
: 1
Довжина: 140 мм
Діаметр труб: 3, 4, 6 мм
Матеріал труб: Латунь, Алюміній, Мідь
Код: TRA1001
TORIN
22 484 грн.
: 1
Вага: 68 кг
Пакувальні розміри: 770x360x240 мм
Розміри колодок: 3.8 мм
Зусилля: 10 т
Хід штока: 315 мм
Код: TRM03003-2
TORIN
24 359 грн.
: 2
Вага: 72 кг
Пакувальні розміри: 770x360x235 мм
Діаметр труб: 80 мм
Розміри колодок: 4 мм
Зусилля: 16 т
Хід штока: 285 мм
Відгуки до товарів
Трубогин для гальмівних трубок d3,... (JJBJ0106)
Дата публікації: 1 год назад
5 5 Оцінка:
Гнёш трубки и не думаешь, какой же угол вышел, все четко - или 45, или 90 градусов.
Подробнее
Трубогиб гідравлічний 10т (TRA1001)
Дата публікації: 2 года назад
5 5 Оцінка:
Крутезне професійне обладнання. Не чув раніше про цього виробника, але довірився відгукам і повністю задоволений покупкою!
Подробнее
Трубогиб гідравлічний 16т (TRM03003-2)
Дата публікації: 1 год назад
5 5 Оцінка:
Купляв чоловік для домашніх справ, зробив дитячий майданчик у дворі, недоліків у інструменту немає, все справно працює.
Подробнее
Трубогин – це незамінне обладнання в багатьох галузях виробництва і господарській діяльності. Скрізь, де використовується трубопрокат, виникає необхідність змінити лінійність труби, надавши їй той чи інший градус вигину. Це актуально при прокладці трубопроводів, виготовленні різних металоконструкцій, огорож, елементів інтер'єру та екстер'єру, меблів, тренажерів, а також велосипедів, мотоциклів, автомобілів. Найчастіше під трубогибом мається на увазі спеціальний верстат для круглої труби.  
З його допомогою можна згинати труби під різним кутом до 180 градусів. Діаметр трубопрокату варіюється від 5 до 1220 мм. Крім металів (сталі, латуні, міді), трубогиб може згинати поліетиленові і поліпропіленові труби.

Принцип дії і види трубогинів

Трубогиб надає трубам закруглену форму при проходженні виробу через спеціальний валковий механізм. Пристрій працює таким чином, щоб створювати рівномірний вигин металу зі збереженням внутрішнього і зовнішнього діаметра труби, товщини стінок і структури матеріалу на місці згину. Для цього прилад оснащений ручним, гідравлічним або електричним приводом, який приводить в дію обертовий елемент. Виходячи з типу приводу, існує перша класифікація трубогибов:
  • ручний – найпростіший і надійний вид обладнання, який підходить для виконання відносно нескладних робіт з гнуття труб відносно невеликого діаметру і товщини стінок;
  • гідравлічний – відноситься до напівпромислового типу виробничого обладнання, тому що дозволяє згинати труби в діаметрі до трьох дюймів без особливих зусиль з боку оператора;
  • електричний - професійний тип обладнання, який дозволяє виконувати великі обсяги робіт з трубами різних діаметрів і товщини стінок.
Кожен з різновидів трубогибів має свої переваги і недоліки. Ручні моделі показують себе надійними і безвідмовними. Вони найбільш доступні за ціною в порівнянні з іншими різновидами обладнання. Нюансом в їх використання є необхідність прикладати велике фізичне зусилля для згинання, впливаючи на трубу силою важеля. Інший недолік ручних моделей – неможливість контролювати радіус і кут згинання трубопрокату.  
Гідравлічний трубогиб – більш продуктивний і менш трудомісткий механізм. Його можна часто знайти в автомайстереях і СТО, які обслуговують компанії в сфері ЖКГ і невеликих виробництвах для обробки трубопрокату зі сталі і кольорових металів.
Електрична модель – найбільш продуктивна, але і дорога. Проте вона дозволяє гнути труби в будь-якому діаметрі, роблячи це якісно і відносно швидко. Такий варіант підходить для виробничих підприємств, що виконують великі обсяги роботи.

Переваги використання  

Трубогиб, як і профілегиб дозволяє значно скоротити витрати на згинання труб різної форми і діаметром перетину, а також оптимізувати процес виробництва різного обладнання, встановлення огорож і прокладки трубопроводів. При проведенні комунікацій на основі металевих труб часто доводиться робити повороти під різним кутом. У складних системах недоцільно застосовувати різні фітинги, тому що вони збільшують уразливість трубопроводу на ділянках з'єднання. Проте цільногнуті металеві труби показують себе більш надійними.

Як вибрати відповідну модель?

Критерії вибору залежать від декількох параметрів експлуатації:
  • швидкість і обсяг виконуваних робіт;
  • умови експлуатації (площа виробничого приміщення, наявність електрики);
  • типи оброблюваних труб (товстостінні і великі, або навпаки, тонкі і вузькі);
  • вимоги до якості і точності радіусу і кута вигину трубопрокату.
З огляду на це, можна вибрати один з трьох варіантів, а також зупинитися на гібридних моделях, які суміщають в собі гідравлічні і електричні осі для обробки трубопрокату.  
Продаж трубогинів в Україні з доставкою
Якщо ви шукаєте сертифіковане обладнання для власного виробництва, автосервісу або ремонтної майстерні, ви можете вибрати будь-яку з представлених моделей трубогину в компанії Гранд Інструмент. Це український постачальник сертифікованої техніки широкого спектру – від обладнання для автосервісів до ручного інструменту. Компанія пропонує помірні ціни на продукцію, яку поставляє безпосередньо від виробників без посередників. Це гарантує лояльні умови для покупки як юридичним, так і фізичним особам. Обирайте відповідну модель трубогина і оформіть замовлення з доставкою до вашого міста.
Щe більшe cxoжиx пpoпoзицій дивітьcя у poзділі Гаражне обладнання
Читати всe
Приховати
Ціни на популярні товари
Порівняння
Обране