Діагностичне обладнання

Базовою процедурою і точкою відліку для ремонтних процедур в умовах автосервісу є діагностика. Адже результативність ремонту, а значить, і успішність автомайстерні, залежать від того, наскільки точно виявлено несправності в автомобілі. В сьогоднішніх реаліях для цієї мети використовується тільки інноваційне діагностичне обладнання. З його допомогою можна безпомилково визначити проблемні ділянки і несправні вузли транспортного засобу. Після того, як була проведена електронна діагностика, опитування датчиків систем автосканером і сформований приблизний « діагноз » для конкретного автомобіля - майстер приймає рішення про проведення додаткових діагностичних робіт безпосередньо в вузлах. Така діагностика може бути проведена як з розбором, так і без механічного втручання в конструкцію деталі. Ми пропонуємо широкий спектр приладів для діагностики практично всіх вузлів автомобіля за помірними цінами.

Різновиди обладнання для діагностики авто

В каталозі інтернет-магазину &​laquo; Гранд Інструмент » представлена ​​продукція провідних європейських і азіатських виробників гаражного обладнання:

  1. G.I.KRAFT Німецький стандарт обладнання. Довгі роки залишається зразком бездоганного виконання, високої точності обладнання і показником престижності автосервісу. В Україні представлені стенди для діагностики та чищення форсунок , тестери акумуляторів, вимірювачі геометрії кузова.
  2. Італійський бренд поставляє високоякісні люфт-детектори підвіски, застосовні для діагностики легкових автомобілів і легкого комерційного транспорту.
  3. Ще один італійський виробник, інтереси якого на українському ринку представляє « Гранд Інструмент ». Спеціалізується на поставках стендів для діагностики електрообладнання. Це перевірка всіх елементів виробництва зберігання і живлення автомобіля – від генератора до освітлювальних приладів. Особливо актуальна ця тема в зв'язку з широким розповсюдженням електромобілів по всьому світу.
  4. Турецькі компанії з виробництва гаражного інструменту та обладнання поставляють прилади для регулювання світла фар . Дуже важливий елемент, який забезпечує безпеку на дорозі.
  5. З далекого південно-азіатського Тайваню поставляються тестери акумулятора, компресометри , тестери інжекторів , стробоскопи , тестери тиску масла і багато іншого.
  6. Перша компанія Китаю, освоїла високотехнологічну розробку і виробництво автодіагностичного обладнання. Займається поставками Автосканерів діагностичних, стендів для діагностики та чищення форсунок, відеобороскопів і ендоскопів, акумуляторних тестерів. TOPTUL і WINTACT – також представлені діагностичними приладами. В основному для діагностики двигуна.
  7. ХЗСО. Харківський завод випускає компресометри, які завжди затребувані і не викликають сумнівів у якості виконання.

« Гранд Інструмент » не тільки представляє інтереси перерахованих торгівельних марок, але і несе персональну відповідальність за якість і термін служби пропонованого товару. Запорукою надійності представленого обладнання є високі терміни експлуатації, які гарантуються виробниками. Оформити замовлення можна на сайті або в режимі телефонного дзвінка. Гаряча лінія працює за номером: 0 800 300 351. Дзвінки з території України безкоштовні.

Щe більшe cxoжиx пpoпoзицій дивітьcя у poзділі Обладнання для СТО
Читати всe
Приховати
...
Порівняння
Обране