Генератор і стартер входять в електротехнічне обладнання автомобіля. Воно необхідне для заряджання акумуляторної батареї, харчування систем і електронних компонентів управління, освітлення і іншого електрообладнання автомобіля. Генератор перетворює механічну енергію обертання колінчастого вала двигуна автомобіля в електричну енергію, що підтримує роботу інших внутрішніх систем машини.  
Стартер виконує процес запуску двигуна, а генератор перетворює механічну силу двигуна в електричну енергію. Обидва пристрої роблять функціонування автомобіля коректн??м і потребують регулярного обслуговування та ремонту. Їх складний пристрій вимагає спеціального обладнання для ремонту стартерів і генераторів, яке виконує необхідну діагностику і допомагає визначити несправності.  

Стенди і тестери для діагностики: переваги і призначення

В асортименті компанії « Гранд Інструмент » є стенди для ремонту генераторів і стартерів. Щоб підібрати відповідний за ціною і технічними характеристиками варіант, скористайтеся фільтрами для сортування товарів. Тут є стенди і тестери італійського бренду SPIN від 31860 гривень, які доступні для замовлення з доставкою по Україні. Наприклад, модель DIGIBENCH-M оснащена інвертором і безступінчатим регулятором швидкості, щоб перевіряти генератори і стартери 12-24 В швидко.  
Обладнання, представлене на сайті, дасть покупцеві ці переваги: ​​
 • оперативне виконання діагностики;
 • широкий спектр показників;
 • зручність в роботі;
 • довговічність і точність показань.
Наявність спеціалізованого стенду для перевірки генераторів в автомайстерні розширює спектр послуг, що надаються, тому що електротехнічні пристрої автомобілів вимагають регулярного ремонту або заміни.  
Яку модель вибрати для обслуговування вашого автомобіля? Якщо ви не впевнені, орієнтуйтеся на свої стандартні завдання і бюджет. Для діагностики генераторів і стартерів випускають два типи обладнання:
 • стенди;
 • тестери.  
Їх відмінність полягає в тому, що стенди більш габаритні за розмірами, тому що обладнані великою кількістю приладів і дозволяють перевіряти більшість моделей генераторів. Відповідно стенди набагато дорожче тестерів, які є компактними приладами з обмеженим (у порівнянні зі стендами) функціоналом.  
Діагностичне обладнання дозволяє перевіряти:
 • показники напруги і сили струму;
 • стан ізоляції, конденсаторів;
 • стан якорів;
 • перевірку електронних регуляторів;
 • перевірку доданих плат;  
 • частоту обертання компонентів та ін.

Особливості стендів для діагностики електрообладнання

Стенд для перевірки генератора – це пристрій, оснащений комплексом різних вимірювальних приладів, електронними дисплеями, можливістю виведення і фіксації показників на електронні носії.  
Інверторний пристрій забезпечує поступову зміну швидкості обертання. Стенди можуть бути обладнані різними додатковими пристроями – наприклад, механічним гальмом для перевірки стартера. Їх параметри та оснащення розділяє їх на малі і великі, формат виконання - на підлогові і настільні.  
Чим більш обширна комплектація стенду, тим більш функціональний він в роботі. Висока вартість обладнання окупається досить швидко, тому що послуга затребувана у власників автомобілів завдяки своїй оперативності, набору опцій і високої точності вимірювань. На такому обладнанні можна в мінімальний час продіагностувати генератори і стартери автомобілів будь-яких типів.  

Що вибрати - стенд або тестер?

Стенди набувають великі торгові майданчики, що спеціалізуються на продажу автотоварів електротехнічної групи. Невеликі автомайстерні можуть використовувати стенд для ремонту стартерів і генераторів малого формату в настільному виконанні, які дозволять зробити виміри і визначити стан генератора або стартера. Ще більш доступним і не менш корисним обладнанням є тестери, які призначені для діагностики певних компонентів пристроїв: наприклад, реле-регуляторів, стабілізаторів напруги і т.д.  
Приватні автовласники збирають кустарні стенди для перевірки електричних компонентів своєї машини. Якість випробувань, що проводяться на такому стенді, не дасть точної картини стану генератора і стартера. Зробити точну і коректну діагностику такого обладнання може стенд, що відповідає технічним вимогам і рівню пристрою авто різних видів і моделей.
Компанія « Гранд Інструмент » – магазин обладнання для автосервісів і СТО – реалізує нові моделі стендів і тестерів для генераторів і стартерів автомобілів від європейських виробників. Замовте відповідну модель, а при необхідності – проконсультуйтеся з менеджером.
Щe більшe cxoжиx пpoпoзицій дивітьcя у poзділі Діагностичне обладнання
Читати всe
Приховати
...
Порівняння
Обране