Зварювальне і паяльне обладнання

Зварювальне і паяльне обладнання використовується для з'єднання двох матеріалів, часто металів, а також пластиків і композитів. Сучасне зварювальне обладнання може складатися з повної системи або станції, джерела живлення, пістолета або різака, а також монітора для контролю і управління процесом. Дане обладнання часто використовується для ремонту та обслуговування автомобіля, де знаходить застосування в широкому переліку робіт, наприклад, при кузовному ремонті, відновленні пошкоджених деталей ходової частини авто. Компанія « Гранд Інструмент » пропонує на вибір зварювальне і паяльне обладнання за привабливою вартістю і гарантує високі експлуатаційні характеристики виробів.

Асортимент зварювального обладнання

В каталозі інтернет-магазину &​laquo; Гранд Інструмент » представлено все необхідне для зварювання :

  1. Зварювальні апарати (зварювальні напівавтомати 220 і 380 В, аргонодуговні інвертори 380 В) для зварювання постійним і змінним струмом різноманітних матеріалів і сплавів.
  2. Споттери – пристрої, функціонально аналогічні до зварювальних апаратів, але призначені в основному для акуратного витягування вм'ятин і точкових зварювальних робіт.
  3. Паяльне обладнання – комплекти для ремонту пластикових деталей, що використовується для ремонту та укріплення приладових панелей, бамперів, власників ламп, пластмасових радіаторів, кілець і інших деталей з пластику.
  4. Паяльники газові з комплектом насадок, оловоотсос (помпа для видалення припою), олов'яний паяльний дріт з сердечником з каніфолі.
  5. Кліщі затискні з фіксатором ланцюгові і з кусачками для роботи з виробами від 130 до 460 мм.
  6. Допоміжне обладнання та інструменти - набори пінцетів від 110 до 120 мм.

Представлена ​​продукція сертифікована і супроводжується гарантією якості виробників. Детальні технічні характеристики представлені в описах до карток товару. При виникненні питань задайте їх менеджеру в чаті або за телефону гарячої лінії.

Щe більшe cxoжиx пpoпoзицій дивітьcя у poзділі Обладнання для СТО
Читати всe
Приховати
...
Порівняння
Обране