Шиномонтажне обладнання

Найпоширеніше питання початківця автомайстра – де в Україні знайти надійного постачальника шиномонтажного обладнання, який надасть не тільки якісне обладнання, здійснить його доставку та налагодження, а також забезпечить запчастинами та сервісним обслуговуванням протягом усього терміну експлуатації. На підставі нашого 15-ти річного досвіду в сфері шиномонтажного обладнання пропонуємо ознайомитися з рекомендаціями щодо вибору оптимально??о комплекту для облаштування майстерні за обслуговуванням шин.

Послуга шиномонтажу коліс присутня в прейскуранті кожного автосервісу або невеликий СТО. Для облаштування шиномонтажної ділянки необхідне спеціальне обладнання. Мінімальний необхідний комплект складається з бортіровочного (шиномонтажного) і балансувального стенду. Балансування – важливий компонент, тому що забезпечує точність виконання проведеної роботи по заміні гуми. Крім цього, ми пропонуємо повністю весь асортимент, який необхідний для проведення шиномонтажних робіт:

  • Дископравильний стенд (для сталевих і литих дисків);
  • Пневмоінструмент (компресор повітря, гайковерт, зачисна машинка);
  • Вулканизатор (з механічним або пневматичним притиском);
  • Домкрати (гідравлічний підкатний і підкатний пневматичний) і т.д.

Однак головним обладнанням ділянки шиномонтажу, все ж є шиномонтажний стенд. Нижче, розглянемо більш докладно кожного виробника окремо.

Шиномонтажний стенд BRIGHT

Шиномонтажне обладнання провідного китайського виробника BRIGHT, який з 1 серпня 2017 року, в результаті злиття, входить в італійський концерн Nexion SPA відрізняється високою надійністю і доступною ціновою політикою. Bright пропонує на вибір два типи верстатів шиномонтажних для коліс легкових автомобілів: напівавтоматичний і автоматичний.

Напівавтоматичний верстат має ручне (механічне) управління опусканням шиномонтажной лапи, автоматичне (пневмопривід) лише обертання столу. В автоматичному верстаті обидві дії, опускання лапи і обертання столу походять від пневматичного приводу. За рахунок цього збільшується швидкість обслуговування вхідного потоку автомобілів і загальне зниження трудовитрат на бортировки одного колеса.

Крім стендів для обслуговування легкових автомобілів, виробник BRIGHT має широку лінійку стендів для мотоколес, комерційного транспорту (вантажівки, автобуси і сільгосп техніка) і навіть коліс літаків. Відмінною особливістю вантажного шиномонтажного обладнання є фіксація колеса у вертикальному положенні, суперміцні монтажні голівки і диски для відриву гуми від борта зроблять роботу фахівця швидкою і зручною.

Шиномонтажне обладнання Ravaglioli

Якщо надійність і естетика є невід'ємною частиною вашого автосервісу, розгляньте вироби італійського виробника Ravaglioli. Купуючи обладнання даного бренду – купуєте впевненість в завтрашньому дні за реальні гроші. Шиномонтажне обладнання виробництва Італії – кращий вибір серед європейських брендів.

Широке поширення обладнання Ravaglioli серед українських фахівців свідчить про його чудові якості над іншими подібними брендами Європи, типу Sicam, Bosch, Beissbarth тощо.

В нашому асортименті представлений весь спектр шиномонтажного обладнання даного виробника: легкові шиномонтажі і балансування, а також вантажні стенди для фур і сільгосп. техніки.

Шиномонтажний стенд HUNTER

  Це обладнання преміум класу від світового лідера обладнання для розвал-сходження, компанії HUNTER (США). У нашому асортименті вітрини представлений унікальний шиномонтажний стенд HUNTER, який працює повністю від пневматики і не вимагає додаткового підключення до живлення від електромережі. Завдяки підпружиненому столу і наявності вибухової підкачки, дозволяє працювати оператору з усіма типами (в т.ч. низкопрофильними) коліс легкових автомобілів і позашляховиків.

Шиномонтажний бізнес вважається одним з найбільш швидко окупающихся в сегменті надання автомобільних послуг, тому що постійно затребуваний усіма видами транспорту в незалежності від сезону. Для легкового транспорту характерна сезонність при зміні температурних режимів; для сільськогосподарської техніки – підготовка техніки перед посівом і збиранням врожаю; обслуговування вантажних автомобілів проводиться приблизно в рівній мірі на протязі всього року. Обладнавши свій шиномонтаж верстатами для легкового і вантажного транспорту – Ви отримаєте цілорічний потік клієнтів.

Вибрати і купити шиномонтажне обладнання високого класу за низькою ціною найкраще безпосередньо у нас, компанії « Гранд Інструмент » з перших рук в Україні. Ми відправляємо обладнання з адресною доставкою в Київ, Харков, Рівне, Одесу, Дніпро, Запоріжжя, Полтаву та будь-якоме інше місто України. Доставка обладнання транспортом нашої компанії обійдеться ще дешевше, ніж перевізником. Телефонуйте!

Щe більшe cxoжиx пpoпoзицій дивітьcя у poзділі Обладнання для СТО
Читати всe
Приховати
Відповіді на запитання

Ми пропонуємо 5 комплектів для легкових та вантажних автомобілів. Від бюджетних до преміум-сегменту. Тільки найнеобхідніше.

Так, можна. Ми надаємо  кілька варіантів розстрочки. Найпопулярніший – під 0% на чотири місяці. Жодних прихованих платежів.

У базовому комплекті "ЕКОНОМ" за 2200$ 10 товарів: бортувальний стенд, балансувальний, компресор, домкрат, пневмогайковерт, комплект ударних головок, балонник, зачисна машинка , пістолет підкачування, спіральний шланг.

Гарантія на обладнання – 3 роки. Ви звертаєтесь до продавця, надавши чек та гарантійний талон. Решту робимо ми.

В наш сервісний центр. Консультація та виїзд сервісної служби на місце. Усі запчастини вже на складі в Україні.

...
Порівняння
Обране