Конуси і адаптери для балансування коліс

Код: ПЛШ
УКРАЇНА
4 852 грн.
: 1
Вид товару: Конус, Планшайба
Код: ПЛШ40
УКРАЇНА
4 852 грн.
: 1
Вид товару: Конус, Планшайба
Код: MJ-I
BRIGHT
6 678 грн.
: 0
Вид товару: Мотоадаптер
Код: TB-M-0100000
BRIGHT
13 860 грн.
: 0
Вид товару: Мотоадаптер
Код: TB-K-0100000
BRIGHT
2 562 грн.
: 0
Вид товару: Гайка швидкознімна
Код: TB-K-0200000
BRIGHT
2 562 грн.
: 0
Вид товару: Гайка швидкознімна
Код: TB-K-0300000
BRIGHT
2 058 грн.
: 0
Вид товару: Гайка затискна
Код: CT-S-0200000
BRIGHT
1 554 грн.
: 0
Вид товару: Допоміжні пристрої
Код: TB-M-0900000A
BRIGHT
13 860 грн.
: 0
Вид товару: Мотоадаптер
Код: TB-M-0900000L
BRIGHT
13 860 грн.
: 0
Вид товару: Мотоадаптер
Код: 6000375
BRIGHT
2 520 грн.
: 0
Вид товару: Конус
Код: 6000376
BRIGHT
2 520 грн.
: 0
Вид товару: Конус
Код: 6000372
BRIGHT
1 050 грн.
: 0
Вид товару: Конус
Код: TB-P-0100022
BRIGHT
1 680 грн.
: 0
Вид товару: Конус
Код: TB-P-0100023
BRIGHT
1 890 грн.
: 0
Вид товару: Конус
Код: TB-P-0100024
BRIGHT
2 100 грн.
: 0
Вид товару: Конус
Код: 6008835
BRIGHT
1 050 грн.
: 0
Вид товару: Допоміжні пристрої
Код: QRW-NUT
BRIGHT
Очікується
: 0
Вид товару: Гайка швидкознімна
Код: 76-574-2
HUNTER
Очікується
16 800 грн.
: 0
Вид товару: Гайка швидкознімна
Код: TB-M-0900000
BRIGHT
Очікується
: 0
Вид товару: Мотоадаптер
Сторінка 1 из 2
Відгуки до товарів
Планшайба + конуси для верстата бал... (ПЛШ)
Дата публікації: 1 год назад
5 5 Оцінка:
На жаль на балансувальному верстаті не вистачало такого конусу, проте на щастя знайшов його тут. Все швидко приїхало, уже активно використовується на СТО. Виглядає значно краще, ніж на фото, до речі
Подробнее
Планшайба + конуси для верстата бал... (ПЛШ40)
Дата публікації: 7 месяцев назад
5 5 Оцінка:
До верстата підійшло ідеально. Покупкою залишився задоволений. Встановлюється без проблем, браку немає. Лайк!
Подробнее
Балансувальні конуси Планшайба Гайка швидкознімна Мотоадаптери
Підприємства широкого спектру надання послуг з обслуговування автомобілів, обов'язково мають в своєму розпорядженні шиномонтажне обладнання для ремонту коліс і стенд розвал-сходження для усунення різних несправностей і налагодження деталей і вузлів ходової частини автомобіля. Якісне обладнання – це запорука ефективної роботи і високої швидкості обслуговування клієнтів і, отже, гарного прибутку підприємства. Але швидкість і якість роботи і універсальність також залежать від комплектуючих для шиномонтажного обладнання – всіляких конусів, гайок, адаптерів, планшайб і інших пристосувань необхідних при обслуговуванні автомобілів широкого діапазону. Починаючи від мотоциклів і закінчуючи сільгосп і спец. технікою.  

Коли потрібно замовляти додаткові комплектуючі?

В стандартному наборі обладнання для балансування коліс крім самого верстата є всього кілька конусів для кріплення на вал стандартних автомобільних дисків. І, згідно зі статистикою, більшість підприємств з обслуговування вітчизняних та імпортних автомобілів додатково закуповують комплектуючі для балансувальних верстатів – конуси і планшайби спеціально для обслуговування автомобілів, що мають специфічне розташування отворів або форму дисків, наприклад: ГАЗель, Бичок, Mercedes Benz, Таврія, Славута і т.д.  
Через розбіжності між технічними характеристиками коліс та дисків імпортних автомобілів, на які розрахована більшість шиномонтажних верстатів, автосервісах і СТО доводиться шукати вихід і замовляти додаткові набори комплектуючих.  
Наприклад, на колісних дисках деяких європейських іномарок зовсім відсутній отвір для установки на вал, через що доводиться замовляти додатково набір планшайб або мото адаптер для обслуговування імпортних мотоциклетних дисків. Набагато рідше в наборах разом із шиномонтажних обладнанням зустрічаються універсальні аксесуари, які підходять для роботи з будь-яким балансувальним верстатом і колісним диском.  
В перелік аксесуарів для балансувальних верстатів входить велика кількість пристосувань і пристроїв:
  • фланцеві адаптери і конуси для коліс легкових і вантажних автомобілів;
  • пластикові протектори для отбортовщіка, монтажних голівок, затискних кулачків, монтажної лопатки;
  • притискні гайки, затискні кулачки і багато іншого.
Більш кращим для багатьох автосервісів і шиномонтажних майстерень є цілий набір або комплект аксесуарів для балансування. Для зручності пошуку і замовлення виробники вказують призначення того чи іншого набору, наприклад, для автомобілів ГАЗ, ВАЗ та інших вітчизняних і імпортних марок.
В більшості випадків вибір того чи іншого пристосування для полегшення робот з балансування автомобільних коліс грунтується на метричних характеристиках. Продавці вказують діаметр конусів, гайок і адаптерів в міліметрах, щоб покупець мав можливість правильно вибрати комплектуючі відповідно до типу верстата балансування або автомобіля, що обслуговується.

Де купити комплектуючі для балансувальних верстатів?

Як і обладнання для автосервісів, комплектуючі та аксесуари для шиномонтажу необхідно замовляти у надійного постачальника, який безпосередньо співпрацює з відомими виробниками вітчизняного і світового ринку. Компанія « Гранд Інструмент » - саме такий постачальник, у якого можна замовити широкий асортимент інструментів, техніки і матеріалів для СТО, автосервісів, вузькопрофільних шиномонтажних майстерень.
В асортименті представлені комплектуючі та аксесуари для балансувальних верстатів від відомих торгових марок, таких як Bright, Hunter (США) і Ravaglioli (Італія). Вибирайте планшайби і конуси, швидкоз'ємні і затискні гайки, а також цілі комплекти для балансування коліс для автомобілів і мотоциклів. В наявн??сті є спеціалізовані набори, призначені для конкретних марок техніки, а також універсальні пристосування, які підходять для роботи з колісними дисками всіх іномарок.
Доставка здійснюється по всій Україні силами діючих перевізників – Нової Пошти, Делівері, Інтайм, САТ і інших компаній. При необхідності можна отримати безкоштовну консультацію за телефоном гарячої лінії 0 800 300 351 або на сайті в чаті з менеджером.
Щe більшe cxoжиx пpoпoзицій дивітьcя у poзділі Шиномонтажне обладнання
Читати всe
Приховати
Ціни на популярні товари
...
Порівняння
Обране