Візок для транспортування автомобілів являє собою пристосування, що використовується фахівцями станції техобслуговування, а також службовцями парковок і евакуаторів. Конструкція візка під колесо розроблена для переміщення частково розібраного автомобіля в процесі ремонту ходової частини, а також забору аварійного транспорту, у якого ускладнено рух одного або двох коліс.
Колісні візки мають безліч застосувань як в великих автосервісах, так і в приватних гаражах. Вони можуть стати відмінним доповненням д?? домкратів при переміщенні важких об'єктів і навіть транспортних засобів, і можуть також надати допомогу під час аварійних ситуацій. Традиційний спектр завдань візка включає перевезення автомобілів з заблокованими колесами, АКПП, відірваними важелями, відсутньою ходовою частинию, а також пересування автомобіля що ремонтується з автосервісу.
Професійний колісний візок призначений для важких умов експлуатації. Середня вага навантаження, яку здатна витримати конструкція, становить 450 кг, хоча зустрічаються моделі вантажопідйомністю до 1500 кг. Надпотужні поворотні роликопідшипники в складі пристрою дозволяють навіть частково переносити легковий автомобіль (кузов). Середній діаметр колеса становить 90 мм в діаметрі і 30 мм в ширину, можна також встановлювати на візок шини вантажних автомобілів шириною до 14 дюймів (355 мм). Залежно від конфігурації, візки для колес можуть легко переміщати причепи, особливо ті, які не мають одного колеса.
Конструкція підкатного візку в залежності від типу конфігурації. Стандартна модель являє собою просту металеву раму, яка кріпиться до колісної бази. До рами кріпляться спеціальні фіксуючі лапи (4 шт) для кріплення на місці знятого колеса. Інший різновид являє собою вогнуту пластину з колесами на протилежних кутках.
Існує два основних типи колісних візків, кожен має свої переваги і недоліки. Кожен автосервіс повинен вирішити, який тип йому підходить, і який конкретний бренд найкраще відповідає його потребам і передбачуваного режиму експлуатації. Перш за все, візки діляться за наявністю фіксатора колеса: з фіксованим і механічним колесом.
Візки з фіксованими колесами представляють собою просту металеву платформу, прикріплену до роликів, яка може бути пласкою, а також вогнутою. За допомогою спеціального підйомного пристрою візок можна розмістити під колісним вузлом. Велика перевага використання цих типів візків для коліс - їх гнучкість і універсальність. Вони будуть працювати незалежно від стану збірки колеса (шина плоска, шина / обід відсутні і т.д.)
Механічні колісні візки для ремонту автомобіля мають телескопічну раму з роликами. Гідравлічна або механічна ножна педаль дозволяє піднімати більшість транспортних засобів за лічені секунди, забезпечуючи миттєву мобільність в будь-якому напрямку. І вони повністю автономні, для підняття транспортного засобу не потрібен домкрат або інший підйомний пристрій.
Незважаючи на перераховані переваги, у цього типу колісного візка є кілька недоліків. По-перше, вони вимагають неушкодженого колеса в зборі і накачуванні шини. Підйомний вузол погано працює на спущених шинах, оскільки гумові елементи між ними перешкоджають відриву колеса від землі.
Іншим недоліком, який необхідно враховувати на етапі оцінки і покупки обладнання для автосервісу, є вартість. Чим більше рухомих частин і технічних засобів знаходиться в складі конструкції, тим вище буде ціна. Складні моделі можуть бути в два-три рази дорожче, ніж традиційні конструкції, і вони можуть зажадати більш частого профілактичного обслуговування. І, нарешті, такі моделі складніше дооснастити для виконання інших функцій.
Компанія « Гранд Інструмент » пропонує автосервісам і іншим підприємствам в сфері обслуговування і ремонту автомобілів широкий спектр обладнання від перевірених виробників. В асортименті представлені візки під колесо для транспортування і перевезення автомобілів торгової марки TORIN. В наявності ви знайдете дві різні моделі для реалізації широкого спектру завдань. Для замовлення перейдіть на сторінку з відповідним візком і оформіть замовлення. Якщо потрібна консультація, звертайтесь за телефоном до менеджера компанії або зверніться до свого оператора через онлайн чат.