Електричний гайковерт

Для нормальної роботи електричного гайковерта необхідна стабільна мережа зі змінним струмом. Такий вид гайковертів охоплює широкий діапазон потужностей, має незначне зменшення заданого моменту, низький рівень шуму через вбудований в ручку шумоглушник і відносно невелику вагу. Має вбудований регулятор потужності крутного моменту. За допомогою зворотного механізму можна вибрати напрямок обертання: за годинниковою стрілкою або проти. Зусилля електричних гайковертов може знаходиться в діапазоні від 50 до 6500 Нм, а вага від одного до десяти кілограм.

Електричні гайковерти володіють високою продуктивністю і надійністю. Такий тип інструменту, використовується в автомобільній і важкій промисловості, а також нафтохімічному виробництві. обладнання є універсальним завдяки величезній безлічі додаткових насадок.

Електричний гайковерт працює на основі ударно-обертального механізму, який перетворює ударні імпульси в обертання. Напрямок руху для відкручування або закручування задає перемикач.

Основними технічними характеристиками електричних гайковертів є: число оборотів, потужність, і максимальний крутний момент. Це основні характеристики гайковерта, які пов'язані між собою і чим вони вищі, тим вище його продуктивність. Його вага так само залежить від його основних характеристик. Купуючи гайковерт необхідно співвіднести майбутні завдання і його технічні властивості. Не забувайте про зручность роботи, використовуючи цей інструмент, якиу може забезпечити зручна рукоять, покрита віброізолюючим і протиковзким шаром, а також усіма можливими індикаторами, додатковими рукоятками, освітленням робочої області і т.д.

Акумуляторні гайковерти

Головнию перевагою акумуляторного гайковерта – є мобільність. Люди, які цінують мобільність зупиняться на цьому варіанті. Незамінний в дорозі або місцях де немає електромережі. Акумуляторним гайковертом просто і швидко відкручувати болти і гайки (навіть заіржавілі), можна так само закріпити будь-яку деталь. Такий інструмент завдяки своїй мобільності став вибором не тільки в професіоналів, а й звичайних покупців для побутових потреб. Наприклад, це незамінний інструмент для власників автомобілів, за допомогою електричного гайковерта можна легко відкрутити колесо.

Тому що електричні гайковерти працюють за принципом імпульсного обертання. На них часто встановлюють перемикач для вибору напрямку обертання і регулятор потужності крутного моменту.

Основні деталі акумуляторного гайковерта:

  • Рукоятка;
  • Корпус;
  • Патрон;
  • Акумулятор.

Найефективнішими серед електричних вважаються ударні акумуляторні гайковерти. Під час роботи з таким інструментом значення крутного моменту значно збільшуються за рахунок серії ударів, з яких складається обертальний рух.

Основною технічною характеристикою акумуляторного гайковерта є момент обертання, чим він більший, тим більшого розміру болти і гайки ви зможете закручувати. Його діапазон від 60 до 1000 Нм. Ще одна його важлива характеристика & mdash; це швидкість обертання (частота ударів), в середньому близько 3 тисяч обертів на хвилину (об / хв). Його продуктивність і робота без підзарядки можна визначити напругою і ємністю. Чим могутніше модель, тим більшою вагою вона володіє. Якщо вам для роботи більш важлива зручність під час його експлуатації, то обов'язково зверніть увагу на цю особливість, і виберіть більш легкий і більш зручний гайковерт, але з менш потужним акумулятором.

Перше з чим у Вас можуть виникнути проблеми – який тип приводу вибрати. Пневматичний привід використовує стиснене повітря, і тому вимагає підключення до компресора. Такі моделі користуються популярністю на шиномонтажах і СТО де важлива економія часу і грошей. Гідравлічний гайковерт використовує рух гідроциліндра, який пов'язаний віссю з храповим механізмом, через що створює найбільше зусилля і призначений для хімічної промисловості, сільського господарства, підводних робіт. Гайковерт з електричним приводом має вбудований в корпус двигун і працює від мережі. Такий інструмент зручний у використанні і відрізняється мобільністью від інших типів приводу, тому він такий популярний в побуті і при будівельних монтажних роботах.

Тип харчування

Основна перевага акумуляторної техніки – це портативність, але таке обладнання втрачає свою потужність в процесі роботи. Використовувати мережеві гайковерти можна від прикурювача, маючи в арсеналі необхідний перехідник або безпосередньо від акумулятора, і крутити гайки можна навіть в « чистому полі », через відсутність акумулятора вони легше.

Базові характеристики

Під час вибору електричного гайковерта ударна модель набагато краще безударної, адже ударний механізм впливає на гайку сильними імпульсами що піднімає продуктивність інструменту, відкручуючи навіть старі прікипівші болти. Ціна на таке обладнання буде вище, але витрати цілком виправдані. Врахуйте показник максимального обертового моменту: обслуговування легкового авто або збирання меблів досить 100-200 Нм, для монтажу будь-яких металоконструкцій буде досить – 300-600 Нм, а для о??слуговування вантажних автомобілів знадобитися професійний агрегат від 1000 Нм і вище.

Які ще функції знадобляться

Радимо звернути увагу на додаткові функції, які має електричний гайковерт:

  • Реверс (обертання як за годинниковою, так і проти годинникової стрілки);
  • Доданий ліхтар для підсвічування;
  • Додаткова гумова ручка з протиковзкою поверхнею;
  • Захист від перегріву і стрибків напруги;
  • Індикатор заряду батареї.

Відгуки наших покупців підтверджують, що додаткові ручки, підсвічування і індикатор заряду батареї додають зручність і комфорт під час використання цього обладнання.

Вибір необхідної моделі електричного гайковерта справа не з легких не тільки для початківців, а й для фахівця. Необхідно звертати увагу на його спеціальні функції. Електричні гайковерти представлені на нашому сайті – ударного типу з регульованим моментом. Ударні гайковерти можна порівняти перфоратором з бойком, який збільшує прикладену силу. Наявність ударного механізму просто необхідно для гучних з'єднань при закручуванні / відкручування колісних болтів. Ціна на такий гайковерт звичайно буде вище його аналогів, але при роботі з вантажними автомобілями без нього не обійтися.

Щe більшe cxoжиx пpoпoзицій дивітьcя у poзділі Шиномонтажне обладнання
Читати всe
Приховати
...
Порівняння
Обране