Фільтри
Ціна
Виробник
Код: KPAA1650E
TOPTUL
Знято з виробництва
: 0
Вага: 1.65кг
Напруга живлення: 18В
Акумулятор у комплекті: 2шт.
Час зарядки: 90хв
Довжина: 188мм
Приєднувальний профіль: 1/2 "
Живлення: Акумулятор Li-Ion
Швидкість обертання: 3000об/хв
Зусилля: 500Нм
Код: KPAB1685E
TOPTUL
Знято з виробництва
: 0
Вага: 2.65кг
Напруга живлення: 18В
Акумулятор у комплекті: 2шт.
Час зарядки: 90хв
Довжина: 245мм
Приєднувальний профіль: 1/2 "
Живлення: Акумулятор Li-Ion
Швидкість обертання: 2200об/хв
Зусилля: 850Нм
Код: KPA-1639E
TOPTUL
Хіт
Очікується
: 1
Вага: 1.65кг
Напруга живлення: 18В
Акумулятор у комплекті: 2шт.
Час зарядки: 40хв
Довжина: 175мм
Приєднувальний профіль: 1/2 "
Живлення: Акумулятор Li-Ion
Швидкість обертання: 2760об/хв
Зусилля: 385Нм
Відгуки до товарів
Електрогайковерт ударний акумулятор... (KPA-1639E)
Дата публікації: 1 год назад
5 5 Оцінка:
І на сервисі і в полі, свої гроші гайковерт відробляє, за півроки ніяких скарг, при довгій роботі корпус не перегрівається, надовго хватає і швидко підзаряжається.
Подробнее
Акумуляторні гайкокрути 1/2 дюйма Акумуляторні гайкокрути 500 Нм Акумуляторні гайкокрути 18В Акумуляторні гайкокрути TOPTUL

Гайковерт – інструмент, який може полегшити завдання відкручування або закручування гучних з'єднань. Часто застосовується в важкодоступних місцях, де гайковому ключу ніде розгорнуться або закипілих (заржавілих) з'єднаннях де необхідно зусилля.

Види гайковертів і їх галузі застосування

Електричний – відмінною рисою є легка вага, вибір крутного моменту, великий вибір потужностей. Найчастіше використовується в промисловості або автомайстеренях. Ударний гайковерт застосовується при зриванні заржавілих або прикипілих гайок. Може використовуватися як в побуті, так і на професійному рівні.

Акумуляторний – головне його перевага це мобільність. Користується широкою популярністю у домашніх майстрів і професіоналів. Дуже зручно працювати на вулиці біля будинку, дачі. Широко поширені ударні акумуляторні гайковерти з частотою приблизно 3000 уд / хв.

Пневматичний – для його роботи необхідний компресор, володіє великим крутним моментом. Головною перевагою вважається відсутність іскри при роботі, тому можуть використовувати поряд з горючою рідиною, наприклад, бензином. Є ударні і не ударні моделі, використовуються тільки на професійному рівні.  

Гідравлічний – наводиться в роботу за допомогою масляного насоса. Перевагою є можливість роботи в будь-яких умовах. Велике створюване зусилля може досягати 65000 Нм, в основному застосовується в шиномонтажі.

Бензиновий –, використовується тільки в польових умовах при монтажі мостів, залізничних шляхів, ліній електро передач.

Ручний (в народі м'ясорубка) – застосовується лише для знімання коліс з вантажних автомобілів. Його відмінною рисою є мобільність, компактність, потужність і надійність.

Критерії вибору гайковерта

Фахівці, які виконують складальні або монтажні роботи на станціях технічного обслуговування або автомайстеренях, досить популярний такий вид інструментів, як гайковерт. Під час експлуатації цього інструменту може знадобиться додаткове приладдя таке як: торцеві голівки, перехідники тощо, завдяки яким ви зможете виконувати монтаж будь-яких з'єднань. На нашому сайті ви можете підібрати і купити гайковерт отримавши всю необхідну інформацію, його характеристики і можливості. У рідкісних випадках побутові гайковерти можуть замінити шуруповерт, коли необхідно працювати з різьбовими з'єднаннями. Під час вибору гайковерта слід звертати увагу на такі характеристики як число обертів, потужність тип патрона (приєднувальний квадрат), на особливу увагу заслуговують моделі з регульованною частотою обертання. Так само важливим фактором є ергономіка (зручність використання) інструменту, що добре відчувається при тривалому використанні інструменту.

Популярні моделі і виробники

Бажаючим вибрати для себе професійний електричний ударний гайковерт радимо звернути увагу на торгову марку TOPTUL. Вона заслуговує на особливу увагу – вся вироблена продукція цієї марки є професійним інструментом для автосервісу. Цей інструмент відрізняється високою зносостійкістю і оптимальними робочими характеристиками. Підбираючи електричні гайковерти звертайте увагу вони провідні або акумуляторні, якщо акумуляторні, то зверніть увагу на комплектацію, кількість батарей і наявність зарядної станції. Відсутність цих комплектуючих може призвести до додаткових витрат.

Щe більшe cxoжиx пpoпoзицій дивітьcя у poзділі Гайкокрути електричні
Читати всe
Приховати
Ціни на популярні товари
...
Порівняння
Обране