Фільтри
Ціна
Виробник
Код: KALD0124E
TOPTUL
3 486 грн.
: 1
Час зарядки: 60 хв
Напруга заряджених акумуляторів: 18 В
Тип акумулятора: Li-ion, NiCd
Пристрій акумулятора: Слайдер
Відгуки до товарів
Зарядний пристрій для Li-ion батаре... (KALD0124E)
Дата публікації: 2 года назад
5 5 Оцінка:
Докупали эту зарядную станцию для электро -гайковёрта, очень короткое время зарядки, простоев у нас благодаря ему нет.
Подробнее

Надійний зарядний пристрій для акумуляторів відіграє важливу роль для домашнього майстра або професійного ремонтника. Така техніка, як ударні інструменти, болтоверти та подібна, призначена у тому числі для обслуговування автомобілів, працює від акумуляторних батарей. Завдяки тому, що випускаються різні види зарядних пристроїв, кожен майстер знайде потрібний інструмент для конкретного агрегату.

Різновиди

Оскільки використовується безліч різних інструментів на батареях, то портативні зарядні пристрої для них випускаються в асортименті. Підбирати їх слід залежно від напруги та потужності приладу, акумулятор якого планується заряджати. Іноді на вибір впливає швидкість заряджання.

За функціями зарядники поділяють на такі різновиди:

  1. Імпульсні. Їхнє завдання — збільшити заряд АКБ. Повністю автоматичні. Прийшли на заміну транзисторним аналогам.
  2. Аналогові. Як і імпульсні, досить прості та виконують одне завдання: збільшують рівень заряду акумулятора. Підійдуть, наприклад, для шуруповертів, електрогайковертів.
  3. Зарядно-відновлювальні. Ці пристрої підійдуть автовласникам через те, що електроди автомобільних акумуляторів можуть покриватися шаром сульфату свинцю. Тому знижується площа контакту електродів з електролітом, погіршуються властивості АКБ. Зарядно-відновний пристрій допоможе позбавитися цієї проблеми, якщо ситуація не запущена. У побуті такі зарядники використовуються рідко.

Крім того, зарядники діляться за напругою, яку видає батарея. Електроінструменти, які застосовуються в обслуговуванні автомобілів, часто заряджаються від приладів на 18 вольт. Вони найпоширеніші.

Вибір пристрою для заряджання АКБ

Коли справа доходить до придбання зарядки для акумуляторних батарей, багато майстрів не знають, з чого почати. Насамперед звертайте увагу на тип батареї. Вона може бути літієвою, літій-іонною, а також на основі нікелю.

Широко поширені зарядки для літій-іонних акумуляторів, оскільки ці батареї вважаються найкращими. Їхня головна перевага — компактність.

Зарядники часто бувають розраховані не на 18 вольт, а на 12 чи 14,4. Тому при виборі пристрою важливо звертати увагу на те, яку напругу він видає. Інакше ризикуєте швидко вивести агрегат із ладу.

Найкращі зарядки для акумуляторів в інтернет-магазині Гранд Інструмент

Одна з найпопулярніших фірм, які виробляють зарядні, — Toptul. В інтернет-магазині Гранд Інструмент можна замовити зарядник за доступною ціною. Можлива адресна доставка та відправка населеними пунктами України.

Щe більшe cxoжиx пpoпoзицій дивітьcя у poзділі Гайкокрути електричні
Читати всe
Приховати
Ціни на популярні товари
...
Порівняння
Обране