Фільтри
Ціна
Виробник
Код: TRAD036
TORIN
10 679 грн.
: 2
Розміри: 440x410x300 мм
Вага: 11.6 кг
Максимальний тиск: 10 Бар
Об `єм: 45 л
Відгуки до товарів
Бустер (инфлятор) (TRAD036)
Дата публікації: 9 месяцев назад
5 5 Оцінка:
Отличный бустер, заказывал летом для личного авто. Использовал несколько раз, удобно.
Подробнее

Бустер – це пристрій, призначений для підкачки коліс з безкамерними шинами з низьким профілем, а також покришок після тривалого зберігання, при якому гума стискається і морщиться внаслідок нерівномірного розподілу внутрішнього тиску повітря. Інфлятор, як ще називають це пристосування, використовується в тих випадках, коли неможливо накачати колесо через звичайний вентиль (наприклад, коли краї покришки прилягають нещільно до бортів диска). Нещільне прилягання обумовлює небажану ситуацію, коли нагнітаюче повітря виходить через щілину що утворюється між диском і краєм покришки.

Бустер широко застосовується при обслуговуванні легкових і вантажних автомобілів в автосервісах і шиномонтажних підприємствах. При використанні шиномонтажної гармати можна швидко повернути покришку на своє посадочне місце.   Пристрій виглядає як невеликий балон (обсяг зазвичай не перевищує 45 літрів), до якого приєднується випускний вентиль.

Застосування бустера

Необхідність підкачки колеса бустером виникає при неправильному зберіганні покришки, що призводить до їх деформації, через що установка їх на колісний диск стає проблематичною.   Для вирішення цієї проблеми і призначений бустер, який дозволяє швидко повернути первісну форму покришки. Після швидкої підкачки можна продовжити накачування за допомогою насоса або компресора.

Алгоритм застосування інфлятора наступний:

  • в бустер попередньо закачується повітря для досягнення тиску (10 бар);
  • розтруб пристрою встановлюється між диском колеса і покришкою;
  • відкривається вентиль для подачі повітря;
  • потужний повітряний струмінь, підвищуючи тиск, повертає покришку на місце.

Пристосування надходить в продаж разом з краном для закачування повітря, манометром для вимірювання тиску, а також запобіжним клапаном.

Переваги використання бустерів в обслуговуванні транспортних засобів:

  • можливість повністю відновити форму колеса, домігшись максимально щільного прилягання гуми до колісного диска;
  • відсутність необхідності використовувати фізичну силу під час підкачки;
  • універсальність при підкачуванні шин з різним діаметром ободів;
  • можливість застосування для легкових і вантажних автомобілів;
  • можливість використання в шинах з датчиками тиску.

Сьогодні можна знайти бустери для роботи як з легковими, так і вантажними покришками – це універсальні пристрої для шиномонтажних робіт.   Головною відмінністю у них є обсяг балона, який безпосередньо впливає на робочий тиск пристрою. Чим більше обсяг резервуара, тим вище потужність і створюваний тиск в покришці.

Як вибрати инфлятор для шин?

При виборі бустера необхідно в першу чергу звертати увагу на потужність пристрою. Для легкових автомобілів підійдуть моделі середньої і малої потужності, для вантажних ТЗ та спецтехніки потрібно шукати більш потужні пристрої. Залежно від області застосування можна придбати стаціонарні і мобільні бустери, автоматичні і напівавтоматичні моделі.

Важливо! При роботі з бустером обов'язково дотримуйтесь техніки безпеки, оскільки струмінь повітря під великим тиском може травмувати людину. Не можна направляти трубу для подачі повітря на людей. Не забувайте використовувати засоби індивідуального захисту – окуляри і беруші для захисту від шуму.

Слід також звертати увагу на виробника, віддаючи перевагу перевіреним торговим маркам. Оптимальним вибором можна назвати модель фірми Torin – популярного виробника обладнання для автосервісів. Наприклад, TRAD036 – модель бустера Торін з об'ємом балона 45 літрів – універсальне рішення для гаража і шиномонтажного підприємства, яке підходить для всіх типів коліс.

В компанії « Гранд Інструмент » ви можете придбати бустер для підкачки шин торгової марки Торін. Перший український офіційний імпортер ремонтного автомобільного обладнання пропонує вигідні умови для автосервісів, СТО, шиномонтажних підприємств, а також приватних автовласників. В асортименті також представлена ​​інша техніка від перевірених європейських, китайських, американських, а також російських і українських виробників.

Вибирайте сертифіковане обладнання з доставкою по Україні. За безкоштовною консультацією звертайтесь за телефоном гарячої лінії 0 800 300   351 або за допомогою чату на сайті « Гранд Інструмент ».

Щe більшe cxoжиx пpoпoзицій дивітьcя у poзділі Шиномонтажне обладнання
Читати всe
Приховати
Ціни на популярні товари
...
Порівняння
Обране