Після придбання пневмоінструменту і підбору до нього компресора стає актуальним питання в підборі такого незамінного елемента, як шланг повітряний для пневмоінструменту. Адже саме він сприяє подачі стисненого повітря з компресора до самого пневмоінструментру і саме від шланга залежить якість виконуваних робіт. Шланг – це порожня труба з полімерного матеріалу, по краях якого розташовані швидкоз'ємні з'єднання.

Який шланг для пневмоінструменту купити?

Здавалося б, що ці аксесуари для пневмомагістрали не дуже значні і не вимагають серйозної уваги при підборі, але це не так. Від матеріалу і товщини стінок повітряного шланга залежить його довговічність, а від діаметра, довжини і від здатності витримувати конкретний тиск повітря залежить розмір і зручність пневмомагістрали. Перш ніж зупинити свій вибір на певній моделі необхідно врахувати такі характеристики шлангів для пневматичного інструменту:

  1. Максимальний тиск шланга є основним параметром і чітко прописан в паспорті до виробу. Розрізняють шланги низького тиску (для роботи при тиску до 8бар) і шланги високого тиску (для роботи при тиску від 8бар до 20бар). Неправильно підібраний Пневмошланг по даному параметру може привести до розриву шланга і травмуванню майстра або відвідувачів.
  2. Діаметр шланга і приєднувальних елементів. Вибираючи пневмошланг необхідно враховувати обсяг повітря, який необхідний для роботи пневмоінструменту, а за розміром внутрішнього перетину (діаметром) визначається кількістю споживаного повітря за певний часовий інтервал. А діаметри з'єднання необхідно перевіряти для того, щоб вони співпали з діаметрами інструменту і компресора. Найпоширеніші приєднувальні діаметри для повітряних шлангів складають 1/4 і 3/8 дюйма.
  3. Довжина шланга варіюється в межах від 5 до 50м і підбір за цим параметром необхідно виконувати з огляду на габарити вашого сервісу і віддаленість місця розташування інструменту від компресора.
  4. Матеріал шланга:
    • Поліуретан (гумовий шланг для пневмоінструменту) – підходять для внутрішніх робіт, оскільки погано переносять скачки температур і схильні до механічного зносу, відрізняються низькою ціною, легкі і зручні в роботі.
    • Армовані шланги – завдяки наявності в тілі шланга синтетичних ниток, такий матеріал є міцним, стійким до вигинів і перетирання. Пневмошланги з такого матеріалу відмінно підходять для виконання пневмомагистралей і роботи на вулиці.
  5. Форма шланга підбирається виключно за особистим уподобанням. Бувають шланги прямі і спіральні. Спіральні шланги для пневмоінструменту легкі, не займають багато місця при зберіганні і не допускають перекручування.

Будь то гумовий або спіральний шланг для пневмоінструменту, без нього ніяк не виконати переміщення повітря від компресора до пневмоінструменту. Купуючи шланг повітряний в інтернет-магазині Гранд Інструмент Ви купуєте високоякісний і надійний елемент для пневмомагістралі, який забезпечить вам безперебійну роботу протягом довгих років.

Щe більшe cxoжиx пpoпoзицій дивітьcя у poзділі Пневмоінструмент
Читати всe
Приховати
...
Порівняння
Обране