Ремонт ходової частини, погіршення керованості автомобіля, пошкодження диска або великий кілометраж пробігу є факторами, при наявності яких обов'язкова така процедура, як перевірка кутів установки коліс. У процесі цієї процедури перевіряються, а при необхідності виправляються нахил осей, поворотних шкворней, розвал коліс. Для виконання цих трудомістких операцій використовується високотехнологічне обладнання: стенди розвал-сходження і перевірки , а також аксесуари до стендів .

Види обладнання для РКУК

На сайті інтернет-магазину &​laquo; Гранд Інструмент » можна вибрати стенди перевірки РКУК, розвал-сходження і аксесуари наступних торгових марок:

  1. HUNTER (США). Питання забезпечення швидкого і своєчасного ремонту автомобіля може вважатися вирішеним, якщо СТО оснащена гаражним обладнанням з Америки. HUNTER Engineering Company поставляє в Україну бездоганно якісні шиномонтажні верстати, балансувальне обладнання, стенди розвал-сходження.
  2. HAWEKA (Німеччина). Високий рівень якості продукції, що випускається німецькими виробниками, ні у кого не викликає сумніву. А гарантією придбання не підробного, а оригінального обладнання аксесуарів від HAWEKA Technology Ltd служить покупка товару в інтернет-магазині « Гранд Інструмент ».
  3. LAUNCH . Стрімкий розвиток економіки Китаю вивів продукцію цієї країни на ринки Європи і багатьох країн світу. В Україну КНР поставляє товари від перевірених і добре себе зарекомендувавших виробників, до числа яких належить і бренд LAUNCH. Автомобільні підйомники для РКУК торгової марки LAUNCH користуються величезним попитом серед професіоналів. Це стало можливим завдяки високій якості продукції, що виготовляється.

В процесі регулювання кутів установки коліс використовується чимала кількість додаткового інструментарію: рівнів для установки рульового колеса, електронних інклінометров та ін. Ця продукція поставляється як від вже названих виробників, так і від Харківського Заводу Спеціалізованого Обладнання (ХЗСО).

Для клієнтів діють вигідні пропозиції з доставки і оплати покупок. Доступні готівковий, безготівковий розрахунки з ПДВ і розстрочка по домовленості. Оформити замовлення і домовитися про умови можна на сайті компанії, використовуючи « Корзину &​​raquo; або режим телефонного дзвінка. Гаряча лінія за номером: 0800 300   351 для клієнтів з України безкоштовна.

Щe більшe cxoжиx пpoпoзицій дивітьcя у poзділі Обладнання для СТО
Читати всe
Приховати
...
Порівняння
Обране