Код: QuickCheckDrive
HUNTER
3 900 000 грн.
4 000 000 грн.
: 0
Тип транспорту: Вантажний, Комерційні ТЗ, Легковий
Марки виробників: Acura, Alfa Romeo, Audi, Bentley, Chrysler, Dodge, Fiat, Genesis, Honda, Hyundai, Jeep, Kia, Lexus, Maserati, Mitsubishi, Mopar, Porsche, Subaru, Toyota, Volvo

Хочете знайти нові можливості отримання доходу, залучити нових і здивувати постійних клієнтів? Придбайте сучасний стенд перевірки розвал-сходження та оцініть безпрецедентний рівень автосервісу. Американська торгівельна марка HUNTER, офіційним дилером якої в Україні є компанія « Гранд Інструмент », впроваджує інноваційний підхід до перевірки розвалу на прикладі системи QuickCheck Drive. Це обладнання коштує того, щоб ознайомитися з його можливостями ближче і придбати для своєї станції техобслуговування.

Характеристики

В категорії « Обладнання для РКУК » на сайті інтернет-магазину &​laquo; Гранд Інструмент » можна придбати 3 види товарів:

  • стенди розвал сходження ;
  • аксесуари для стендів РКУК ;
  • стенди перевірки розвалу / сходження.

Обладнання QuickCheck Drive являє собою універсальну систему діагностики транспортних засобів. Її встановлюють на в'їзді, щоб забезпечити безконтактну перевірку кожної машини для регулювання кутів установки керованих коліс (РКУК). Переваги стенду:

  1. Оснащення системи відеокамерами високої роздільної здатності дає можливість знаходити пошкодження на кузові, який потрапляє в « поле зору » камер з усіх боків.
  2. Отримані в результаті перевірки дані негайно передаються в електронному вигляді на гаджети клієнта.
  3. Використання автоматичної системи безконтактної діагностики позбавляє від необхідності установки мішеней або датчиків на автомобіль, скорочуючи потреби в людських ресурсах.

Дізнайтеся подробиці оформлення замовлення, зателефонувавши нашим менеджерам. Ми надаємо різні схеми оплати на вибір, у тому числі розстрочки. Консультації з усіх питань, що виникають в процесі покупки, а також доставка, з огляду на приналежність товару до особливої ​​категорії, надаються безкоштовно. Зателефонуйте або залиште заявку на зворотний зв'язок і відкрийте своєму автосервісу друге дихання.

Щe більшe cxoжиx пpoпoзицій дивітьcя у poзділі Обладнання для розвал-сходження
Читати всe
Приховати
Ціни на популярні товари
...
Порівняння
Обране