Стенд перевірки кутів установки коліс (Розвал сходження) QuickCheckDrive HUNTER

Відгуків:
1
  • Артикул: QuickCheckDrive
  • Виробник: Hunter
У наявності
4 000 000 грн.
Ціна:
3 900 000
грн.
Способи оплати
  • Готівкою (при самовивезенні з магазинів)
  • Безготівковий розрахунок (для юр.осіб)
  • Оплата онлайн через LiqPay (Приват24/Visa/MasterCard)
Гарантія та обслуговування
  • Повернення товару протягом 14 днів
Наші магазини
  • м. Київ, вул. Сім'ї Кульженків, 14
  • м. Київ, пр. Лобановського, 196Б
  • м. Харків, вул. Клочківська, 99A
Характеристики:
Тип транспорту:
Вантажний, Комерційні ТЗ, Легковий
Марки автомобілів:
Acura, Alfa Romeo, Audi, Bentley, Chrysler, Dodge, Fiat, Genesis, Honda, Hyundai, Jeep, Kia, Lexus, Maserati, Mitsubishi, Mopar, Porsche, Subaru, Toyota, Volvo

QuickCheck Drive ™ - система перевірки розвал-сходження встановлюється на в'їзді і забезпечує безконтактну перевірку УУК кожного в'їжджає автомобіля. Інформація відбивається на інформаційному табло і передається на комп'ютер консультанта для подальшої роботи з клієнтом.

Hunter QuickCheck Drive ™ - це Ваша універсальна система контролю транспортних засобів. Ці автоматизовані системи контролю не обмежуються перевіркою кутів установки коліс (УУК) автомобіля і можуть призвести "огляд" кузова на наявність пошкоджень з усіх боків за допомогою вбудованих відеокамер з високою роздільною здатністю. Всі результати перевірки можуть бути передані клієнтові в електронному вигляді в лічені секунди. Така діагностика дозволяє сервісним СТО перевіряти кожен вступник в сервісну зону автомобіль, відкриваючи двері для нових можливостей отримання доходу, одночасно залучаючи нових і утримуючи постійних клієнтів безпрецедентним рівнем сервісу.

ОСОБЛИВОСТІ

< tr>

на установку на автомобіль датчиків або мішеней йде дорогоцінний час, потрібний людський ресурс. Автоматична система здатна позбавити Вас від цього, давши, до того ж, безпрецедентну точність показань. Отримані від вимірювань 16-ю лазерами. 16 вимірювань сумарного сходження по кожній осі, яке апроксимується в один точний результат. За 4 вимірювання розвалу кожного колеса, аппроксимируются в один точний результат по каждомуколесу.

АВТОМАТИЧЕСКАЯ ПЕРЕВІРКА розвал-сходження

Запатентована технологія безконтактної перевірки дозволяє отримати вимірювання сумарного сходження по кожній осі і розвалу по кожному колесу.

Автоматичне ВІДОБРАЖЕННЯ РЕЗУЛЬТАТІВ

Автоматичне відображення результато в вимірювань в зоні очікування, повна прозорість для клієнта, ідеально підходить для збільшення продажів сервісних послуг.

ОПЦІЯ: Автоматичний АУДИТ КУЗОВА

Ваша захист від помилкових претензій про пошкодження, зображення зберігаються в пам'яті сервера 15 днів .

АВТОМАТИЧЕСКАЯ ЗВІТНІСТЬ

Щодня Вам приходить повний звіт по електронній пошті, з графіками і текстом.

Порівняння з стендом РКУК

Загальний рейтинг
0
Відгуків: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
Відгуки покупців
Відгуки відсутні
Залиште свій відгук
Оцінка
Питання покупців
Запитання відсутні
Задати питання
...
Порівняння
Обране