Монтувалка загострена (КАМАЗ) 850мм MNT850ST STANDART
Відгуків:
2
  • Артикул: MNT850ST
  • Виробник: Standart
У наявності
Ціна:
663
Способи оплати
  • Готівкою (при самовивезенні з магазинів)
  • Безготівковий розрахунок (для юр.осіб)
  • Оплата онлайн через LiqPay (Приват24/Visa/MasterCard)
Гарантія та обслуговування
  • Повернення товару протягом 14 днів
Наші магазини
  • м. Київ, пр. Лобановського, 196Б
  • м. Харків, вул. Клочківська, 99A
  • м. Дніпро, пр. Науки, 100
Характеристики:
Тип транспорту
Вантажний
Довжина
850 мм
Матеріал
Метал
Показати все
Монтировка загострена (КАМАЗ) 850мм STANDART MNT850ST.
Відео відсутнє
Загальний рейтинг
5
Відгуків: 2
5
Відгуки покупців
Оцінка:
Оцінка:
Брав під вантажівку, колесо сам можу зняти з цією монтировкою. Гарна якість.
Залиште свій відгук
Оцінка
Питання покупців
Дата публікації: 14.05.2026
Який діаметр монтировки?
Відповідь від: Admin
Дата відповіді: 4 года назад
Пане Юрію, вітаємо. Діаметр 22 мм.
Дата публікації: 14.05.2026
как для работы монтировка заостренная?
Відповідь від: Admin
Дата відповіді: 11 месяцев назад
Для какого транспорта подходит?
Какая длина инструмента?
Відповідь від: Гранд Інструмент
Дата відповіді: 1 год назад
Вітаю, 170 мм, що робить його портативним та зручним для монтажних робіт .