Каталог товарів Стандарт

В інтернет магазині Гранд Інструмент, представлений весь ручний слюсарний інструмент марки СТАНДАРТ. Ця марка інструменту відмінно себе зарекомендувала, завдяки чому набула широкого поширення в Україні. СТАНДАРТ – марка слюсарно-монтажного та шоферського інструменту, що виробляється спільно на заводах України, країн Східної та Південної Азії починаючи з 2011 року. З моменту початку виробництва інструмент зарекомендував себе з найкращого боку, поєднавши якість і доступну ціну. На заводах СТАНДАРТ постійно ведуться роботи з технічного оснащення та покращення виробництва, освоєння нових видів продукції, за своїми характеристиками, що перевищують аналогічну продукцію, що випускається раніше. В останні роки вдалося значною мірою покращити зовнішній вигляд інструменту, освоїти сучасні види упаковок, нові технології, спрямовані на отримання стабільної якості.
Розуміючи потреби вітчизняного ринку, інструмент під маркою СТАНДАРТ прагнемо дати до рук справжньому майстру гідний ручний інструмент.
У 2017 році торгова марка «СТАНДАРТ» представляє на ринку України новий вид своєї продукції — набори інструментів, що включають все необхідне як для поточного, так і для капітального ремонту автомобіля. Набір інструменту «СТАНДАРТ» стане Вашим незамінним помічником довгі роки.

...
Порівняння
Обране