Інструменти для фарбування машин. Як вибрати малярний інструмент?

Інструменти для фарбування машин. Як вибрати малярний інструмент?
Дата публікації: 03.02.2020
Автор: ГРАНД ІНСТРУМЕНТ

Малярні роботи - це процес, який складається з багатьох операцій. Звичайно, виробники автомобільних товарів намагаються виготовляти інструменти, які дозволяють його максимально автоматизувати. Але на жаль, не все ще можна зробити одним натисканням кнопки, отже залишилися процеси, які потрібно виконувати у старий спосіб - власними руками. В інтернет-магазині «Автофарба» представлений інструмент для автомаляра у великій кількості. Вищезгаданий автомобільний інструмент – це лише невелика кількість того, що існує для виконання лакофарбових робіт. Також є корисні аксесуари для зберігання кистей, ємності для фарби, лінійки, захисні засоби. Все це потрібно маляру для виконання якісної роботи. Адже потрібно пофарбувати кожен сантиметр автомобіля навіть у важкодоступних місцях. Інструмент автомаляра можна підібрати та купити в інтернет-магазині «Автофарба». Вартість продукції вас приємно здивує. Діють постійні знижки

Для малярських робіт використовують спеціальний інструмент. Якісне обладнання допомагає створювати гарне оздоблення у приміщеннях, проводити ремонтні роботи. Ми розповімо про те, як правильно вибирати малярський інструмент. Важливо враховувати особливості застосування обладнання та грамотно підбирати вид інструментів. З цього й почнемо.

Види малярних інструментів

Для якісного фарбування використовують пензлики, валики та фарбопульти . Крім цього, знадобляться лотки для фарб, розчинники, цебра для роботи з фарбою.

Малярні валики

Потрібні для виконання великого обсягу робіт. Вони допомагають рівномірно розподіляти фарбу, не залишають розлучень і патьоків. Єдиний мінус – валиком неможливо пофарбувати кути та інші важкодоступні поверхні. Шубка валика буває різною, від цього залежать функціональні особливості інструменту: Акриловий валик. Довгий ворс, як наслідок - чудове вбирання фарби.

  • Поролоновий валик. Підійде тільки для фарб на водяній основі, інші види можуть роз'їсти матеріал. Поролон добре вбирає фарбу.

  • Велюровий валик. Потрібен для фарбування рівних поверхонь.

  • Поліестеровий валик. Синтетичний матеріал для синтетичної акрилової фарби.

  • Гумовий валик. Потрібен для декору інтер'єру, що допомагає створювати рельєф.

А що робити з важкодоступними поверхнями? Рекомендуємо розглянути валики-ножиці, кутові валики. Вони допоможуть поступово нанести фарбу. Якщо у приміщенні високі стелі або фарбування виконується зовні будівлі, вибирайте валики з телескопічною ручкою. З ними не доведеться підшукувати драбину для фарбування стін або стель.

На зручність користування валиком впливає кріплення безпосередньо валика до насадки. Він повинен без проблем обертатися, його можна за необхідності замінювати на новий. Перевага валика полягає в тому, що після багаторазового використання та виходу з ладу, валик можна замінити. Інструмент буде як новий!

Валик важливо очищати після кожного фарбування. На час перерви від роботи достатньо загорнути його у поліетилен. А після закінчення роботи видаліть залишки фарби, лаку. Потім валик бажано промити в мильній воді, щоб ворсинки залишилися чистими. Під час сушіння зберігайте інструмент у підвішеному стані.

Малярні пензлики

Це класика серед інструментів для фарбування. Пензликами ми користуємося ще зі шкільних уроків образотворчого мистецтва, тому про їх особливості та говорити нічого. Але розберімо матеріали, які використовують для створення малярських пензликів. Це можуть бути натуральні волокна або штучні ворсинки. Сьогодні, до речі, важко знайти якісну кисть з натурального матеріалу.

Пензлики поділяють за формою та варіантом використання:

  • Плоскі пензлики. Фарбування виконується емаллю, підійдуть для фарбування дрібних деталей чи окремих ділянок поверхні.

  • Махові пензлики. Круглі пензлики потрібні маляру для побілки, а також важкодоступних місць.

  • Радіаторні пензлі. Підійдуть для дрібних запчастин, важкодоступних поверхонь.

  • Фільонкові пензлики. Маляри використовують їх для точного фарбування, тому їх діаметр — 5-16 мм.

Якісний пензлик дозволяє набирати та утримувати фарбу. Наприклад, якщо ви набрали фарбу з банки або лотка, для нанесення на поверхню, пензлик повинен утримувати фарбу. Пензлик високої якості дозволяє наносити фарбу без розводів та додаткових інструментів. Звичайно, багато що залежить від техніки маляра та від досвіду роботи.

Пензлик важливо вчасно очищати від залишків фарби. Засохлий матеріал важко вичистити з волокон, отже можливо, доведеться змінювати інструмент. Навіть сильні розчинники не прийдуть на допомогу, якщо пензлі пролежали у фарбі декілька тижнів. Отже після роботи рекомендуємо очистити залишки фарби, помити пензлики та висушити їх. Таким чином, термін експлуатації збільшиться у декілька разів. Запасайтеся тільки якісними пензликами, щоб мати потрібний матеріал під рукою.

Фарбопульти

Це найсучасніший інструмент для фарбування поверхонь та деталей. Під тиском повітря фарба вилітає з пістолета та рівномірним шаром (при правильній техніці фарбування) лягає на поверхню. Фарбопульти бувають двох видів: пневматичні та електричні. Додатковий матеріал, який стане в пригоді при роботі з фарбопультом, - малярні стрічки. Вони захищають інші поверхні від фарби, легко відклеюються.

Ціна на малярські інструменти

При виборі інструменту ціна має важливе значення. Ми звикли, що показником якості є вартість товару. Це, в принципі, може відноситися і до малярських інструментів. Пензлики, валики та фарбопульти рекомендуємо купувати в спеціалізованих магазинах. Чому це важливо? Магазини приймають сертифіковані товари, а це означає, що інструмент пройшов перевірку.

Архів новин
Порівняння
Обране