Набори ручного інструменту

Набори ручного інструменту
Дата публікації: 08.16.2016
Автор: ГРАНД ІНСТРУМЕНТ

Всім відомо, що вигідніше купувати ручний інструмент у вигляді набору. Це більш доцільно з економічної точки зору, а також придбавши набір ви отримуєте весь необхідний інструмент для певних видів робіт, який розміщений у кейсі або ложементі. Таким чином його буде зручно зберігати та транспортувати, отже збільшуватиметься гарантія того, що жоден інструмент не загубиться, а завжди буде при Вас.

Ми пропонуємо вам набори професійного інструменту TOPTUL для різних галузей життєдіяльності людини!

Ручний набір інструментів для автоGCAI094R або GCAI108R незамінні для автолюбителів. Придбавши один з таких наборів у вас будуть всі необхідні розміри головок 1/2" та 1/4", найпоширеніші моделі насадок та біток впресованих у головку. Для роботи з ними в набір входять ударні викрутки, подовжувачі, кардани та воротки. Основна відмінність між наборами полягає в наявності головок Е-профілю всіх розмірів на приєднувальний квадрат 1/2" та 1/4" у наборі на 108 одиниць.

Ручний набір інструментів для домуможна підібрати, вибираючи з GCAI8002, GAAI3001, GCAI9701 або найбільш ходового та повного GCAI150R. Всі вони укомплектовані необхідним мінімумом інструментів для домашніх ремонтних робіт, можна підібрати набір в якому є ріжкові ключі, молоток, викрутки, плоскогубці, головки та бітки найпоширеніших конфігурацій.


Ручний набір інструментів для автосервісу, СТО незамінна річ, його завжди зручно брати на виїзд. Для робіт в автомайстерні найкраще підійде візок з інструментом GV-26109, оскільки при роботі з великим потоком автомобілів різних марок та габаритів необхідний широкий вибір інструменту і часто необхідно декілька головок або ключів однакового розміру. Він дозволить акуратно зберігати ручні набори інструментів для автосервісу, а завдяки колесам він завжди буде поряд з будь-яким робочим місцем. У візок TCAC0701 можна укомплектувати саме той інструмент, з яким працюватиме майстер або взяти вже укомплектований візок GCAJ0014 з усім необхідним.

Ручний набір інструментів для сільськогосподарської техніки та великогабаритних (вантажних) автомобілів найчастіше купують набори типу GCAI2103 або GCAD1402 з приєднувальним квадратом 3/4" або 1". Це професійні набори для ремонту автомобілів, тому в них Ви знайдете весь розмірний ряд або тільки ходові головки і тріскачки, воротки, подовжувачі для роботи з цими головками.

Ручний набір інструментів для велосипедистів GAAL0910 відмінно підійде для велорайдерів, оскільки в ньому присутні Г-подібні шестигранні ключі необхідних розмірів. Або ж можна придбати набір GCAD3204, в якому знаходяться шестигранні торцеві головки необхідних розмірів, біти TORX Т10…Т40 та HEX 3мм… 8мм, а також тріскачка, подовжувачі, вороток двох видів та кардан.

Архів новин
...
Порівняння
Обране