Діагностичний інструмент для автомобілів

Діагностичний інструмент для автомобілів
Дата публікації: 08.29.2016
Автор: ГРАНД ІНСТРУМЕНТ

Щоб визначити, чому почав збоїти автомобіль, і яка конкретно деталь не функціонує спочатку варто провести діагностику. Оскільки автомобіль - це складний механізм, що складається з багатьох взаємно сполучених вузлів та електронних систем. При некоректній роботі одного елемента автомобіль починає збоїти і по ланцюговій реакції виходять з ладу вузли, що взаємодіють з ним.

Через розмаїття деталей автомобіля та їх різниці за принципом роботи виникає потреба в індивідуальному підході до їх діагностування. В інтернет-магазині Гранд Інструмент представлений діагностичний інструмент для всіх деталей та частин авто. До інструменту, за допомогою якого виконується діагностика автомобільного транспорту, належать:

  • Стробоскопи призначені для обслуговування системи запалення. У гранично короткі терміни прилад перевіряє момент запалення та правильність роботи регуляторів випередження запалювання. Прості у застосуванні та всі показання виводяться на рідкокристалічний дисплей протягом 8-10 хвилин. Застосовуються для автомобілів попереднього покоління.
  • Мультиметр (цешка) – знахідка для діагностиків електрики, даний прилад продзвонити необмежену кількість кабелів та проводів, допоможе перевірити необхідні високотехнологічну електроніку на відповідність заявленим електричним параметрам.
  • Тестери тиску впорскування бензинового палива, акумуляторної батареї, для інжекторів, компресії дизельного двигуна, тиску мастила та багато інших допоможуть як професіоналам своєї справи, так і любителям перевіряти конкретну частину автомобіля оперативно та якісно. Діагностичний інструмент для авто цього виду просто необхідний для професійних автосервісів, що займаються ремонтом моторної групи, оскільки допоможе кваліфіковано відобразити стан будь-якого її елемента.
  • Компресометридопоможуть у перевірці циліндропоршневої групи – вимірюють тиск стиснення в циліндрах автомобіля. Варто лише підключити його до отвору для приєднання свічок запалювання.

У нас Ви зможете придбати професійний діагностичний інструмент також для особистого користування. Адже не завжди є час ставити машину на СТО чи у самого є бажання розібратися, проконтролювати роботу авто. Продаж широкого спектру діагностичного інструменту для автотранспорту ми здійснюємо з 2004 року та рекомендуємо Вам лише сертифікований та перевірений часом товар. Консультацію з цього виду обладнання можна отримати у менеджерів будь-яким зручним для вас способом: через електронну пошту, телефоном або онлайн прямо на сайті.

Архів новин
...
Порівняння
Обране