Який вибрати балансувальний верстат

Який вибрати балансувальний верстат
Дата публікації: 08.05.2016
Автор: ГРАНД ІНСТРУМЕНТ
Основною відмінністю є фірма-виробник і місце збирання. Інтернет-магазин Гранд Інструмент пропонує сертифіковані стенди для балансування коліс від іменитих фірм BRIGHT (Китай), HUNTER (США), RAVAGLIOLI (Італія). Ви отримаєте якісне обладнання з гарантійним та посгарантійним обслуговуванням від безпосереднього імпортера обладнання в Україну.


Переглянувши запропонований асортимент стендів виникає логічне питання - який балансувальний верстат вибрати? Цією статтею хочеться допомогти Вам максимально швидко підібрати верстат для комфортного виконання балансування з коректними результатами.

Обираючи балансувальний верстат необхідно врахувати:

  • Параметри колеса (діаметр, ширина та вага). Це першочергова характеристика верстата, оскільки власне від неї залежить з якими марками авто Ви зможете працювати. максимальний діаметр колеса до 1100мм (43") включно, шириною до 500мм (20") і вагою колеса до 79кг. Вантажний балансувальний стенд дозволяє Вам обслуговувати як вантажну автомобільну техніку, так і легкову. /li>
  • Потужність двигуна верстата та швидкість обертання колеса прямо пропорційні його продуктивності, і чим вище вона, тим більш ефективнішим вважається стенд.
  • Точність вимірювань коливається в межах ±1 грам.
  • Час і спосіб введення параметрів Залежить від способу введення параметрів колеса. На напівавтоматичних верстатах майстру доводиться робити це вручну, що займає більше часу, ніж на автоматичних верстатах, де машина виконує цю операцію самостійно.
  • Час коригування дисбалансу є дуже важливим при більшому потоці автомобілів, адже він впливає на кількість обслужених авто і відповідно на дохід. Якщо для Вас цей показник є пріоритетним, то не забувайте, що часом до цього показника додають час на розгін і гальмування колеса. Повний цикл дисбалансу становить від 6 до 15с.
  • Спосіб виведення на екран. Всі верстати оснащені сучасними РК або сенсорними LCD дисплеями та простим в експлуатації ПЗ.
  • Зовнішній виглядрозташування столика для зберігання вантажівок, наявність захисного кожуха.
  • Комплектація. Можливість доукомплектувати верстат перехідниками для роботи з колесами мотоциклів. Наявність на верстатах преміум класу навантажувального ролика для імітації дорожніх умов.
Архів новин
...
Порівняння
Обране