Електричний або пневматичний. Який гайковерт краще?

Електричний або пневматичний. Який гайковерт краще?
Дата публікації: 08.10.2016
Автор: ГРАНД ІНСТРУМЕНТ

Найголовніша умова для вибору між електричним та пневматичним гайковертом -це наявність повітряного компресора, оскільки електрика в наш час доступна для всіх і є невід'ємною частиною людського побуту. Компресори - дороге обладнання і навряд чи варто його купувати лише для роботи з одним пневмогайковертом. Але якщо у Вас невеликий автосервіс або шиномонтаж, то без компресора Вам не обійтися і тому пневматичний інструмент не змусить вас додатково витрачати кошти.

Електричний гайковерт

Електричний гайковерт є економічним. При його використанні немає неминучих втрат при перетворенні енергії електричної на енергію стисненого повітря, а потім на кінетичну енергію гайковерта. Зберігає ресурси компресора. Ручні електро гайковерти працюють від акумуляторів, що зручніше оскільки немає кабелю, якиц заважає і якого вічно немає під рукою до потрібного місця.

Пневматичний гайковерт

Пневматичний гайковерт більш поширений і надійний у застосуванні. Більш широкий спектр моделей з найрізноманітнішими характеристиками та матеріалами, що використовуються для виготовлення корпусу. Використання міні маслянки перед приєднанням шланга подачі повітря, зберігає цілісність двигуна, внутрішніх деталей та подовжує термін експлуатації гайковерта. Вибравши професійний шланг для подачі повітря Ви можете спокійно виконувати роботи не відволікаючись на контроль його цілісності.

Не варто забувати, що гайковерт - це ручний інструмент, роль якого є економія сил оператора, тому варто враховувати матеріал корпусу, вагу та ергономічність рукоятки.

 Який гайковерт вибрати доведеться вирішувати тільки Вам, оскільки ніхто так добре не знає потреби Вашого автосервісу, інтенсивність та умови застосування обладнання. Менеджери інтернет-магазину Гранд Інструмент нададуть відповіді на будь-яке запитання, допоможуть з обслуговуванням та придбанням ремкомплектів, від Вас необхідна лише повна інформація про умови в яких буде працювати гайковерт.

Архів новин
...
Порівняння
Обране