Підйомник автомобільний 2-х стійковий 4т 380В TLTW-240SB-380 LAUNCH
Відгуків:
2
  • Артикул: TLTW-240SB-380
  • Виробник: Launch
Немає в наявності
Ціна:
Способи оплати
  • Готівкою (при самовивезенні з магазинів)
  • Безготівковий розрахунок (для юр.осіб)
  • Оплата онлайн через LiqPay (Приват24/Visa/MasterCard)
Гарантія та обслуговування
  • Повернення товару протягом 14 днів
Наші магазини
  • м. Київ, пр. Лобановського, 196Б
  • м. Харків, вул. Клочківська, 99A
  • м. Дніпро, пр. Науки, 100
Характеристики:
Тип транспорту
Легковий
Вантажопідйомність
4000 кг
Тип приводу
Електрогідравлічний
Потужність двигуна
2.2 кВт
Показати все
Комплектація:
Стійка підйомника ведуча
1 шт.
Стійка підйомника ведена
1 шт.
Гідростанція
Подвійний трап
Показать все
Підйомник світового класу з нижньою синхронізацією вантажопідйомністю на 4 тонни, висотою підйому 1880мм! З ручним розблокуванням захисних стопорів, є одним з кращих в Україні. 2-х стійковий електрогідравлічний, асиметричний підйомник з напільню рамою для СТО з обмеженою висотою стель (нижня синхронізація). Вантажопідйомність - 4тонни. Споживча напруга живлення 380В, потужність 2,2 кВт.