Каталог товарів LAUNCH

Компанія LAUNCH Tech Co була заснована в 1992 році і є першою в Китаї високотехнологічною професійною командою з розробки, виробництва та продажу повного спектру автодіагностичного та загальногаражного обладнання для автосервісів. Сьогодні LAUNCH це: понад 20 років успіху на ринку, мільйони проданих пристроїв, тисячі співробітників у всьому світі, передова команда розробників, перспективні технологічні рішення.
В даний час компанія LAUNCH має 14 офіційних представництв: в Україні, Німеччині, Канаді, ОАЕ, Південній Африці, Австралії, США, Мексиці, Японії, Англії, Іспанії, Малайзії та Таїланді. Крім цього, обладнання з торговою маркою LAUNCH представляють по всьому світу понад 400 офіційних дистриб'юторів більш ніж з 60 країн. Вкладаючи свою промислову та інтелектуальну власність не лише у сотні комерційних додатків, а й у перспективні технології майбутнього LAUNCH створив власну найбільшу команду розробників, яка стала ядром конкурентної переваги LAUNCH.
За роки роботи інженерами компанії були створені цілі покоління діагностичних приладів, які завжди відповідали найвищим вимогам сучасного ремонту та технічного обслуговування автомобілів і, як результат, зараз LAUNCH володіє більш ніж 80 патентами в галузі застосування високих технологій у розробці обладнання для діагностики та ремонту автомобілів. Високотехнологічні продукти LAUNCH широко відомі у світі та отримали безліч нагород авторитетних видань та урядових організацій як у Китаї, так і за кордоном. У 2001 році компанія пройшла сертифікацію ISО9001 2000 системи якості.

Офіційний сайт виробника: www.launch.ua

...
Порівняння
Обране