Автомобільні підйомники для СТО

Автомобільний гідравлічний підйомник   – це незамінне обладнання в роботі кожного сучасного СТО. За допомогою підйомників відкривається доступ до ходової частини, всіх її деталей і вузлів. Слюсарні роботи, вивішування коліс, діагностика, ремонт трансмісії і вихлопної системи стають комфортними для механіків і дозволяють вільно використовувати будь-який вид авто. Автомобільні підйомники економлять робочий простір СТО або гаража, дозволяють працювати при природному освітленні, завдяки гідравлиці не створюють додаткового шуму.

Ви все спланували і готові купити підйомник автомобільний? Ціна буде залежати від наступних факторів:

  • компанія виробник (LAUNCH, HUNTER, RAVAGLIOLI, PEAK);
  • тип підйомника (двостійковий, чотирьохстійковий, бур і т.п.);
  • вантажопідйомність;
  • швидкість підйому і спуску автомобіля;
  • загальна висота підйому;
  • кліренс (мінімальна висота опускання лап);
  • тип синхронізації.

Більш докладно розглянемо типи підйомників.

Автомобільний підйомник чотирьохстійковий . Чотирьохстійковий підйомник застосовують для ремонту і діагностики автомобілів, для контролю кутів установки коліс і їх регулювання (розвал-сходження). Стійки автомобільного 4х стійкового підйомника попарно пов'язані платформами. Привід електрогідравлічний. Відрізняється великою вантажопідйомністю, може використовуватися для легкових автомобілів і для великогабаритної вантажної техніки вагою до 8т.

Автомобільний підйомник двостійковий . Двостійкові підйомники характеризуються нескладним монтажем і простотою в експлуатації, автомобіль що піднімається надійно закріплюється, хороший огляд і доступ до машини з усіх боків, надійний і ергономічний. Залежно від моделі підйомника може застосовуватися для машин з короткою і довгою базою, спорядженою масою до 5т.

Автомобільний підйомник-ножиці . Ножиці або, як ще їх називають, паралелограмні автопідйомники оснащені гідравлічним силовим приводом, який забезпечує безшумність і надійність, а компактні габарити, в неробочому стані, економлять простір.

Тільки в нашому інтернет магазині представлені сертифіковані і за найвигіднішими цінами автомобільні підйомники. Продаж підйомників, таких іменитих брендів як HUNTER, LAUNCH, RAVAGLIOLI здійснюється безпосередньо зі складу імпортера. Автопідйомники зазначених марок зарекомендували себе як довговічне, надійне і зручне в експлуатації обладнання. Підйомники PEAK - бюджетний варіант обладнання для СТО. На всі види підйомників надається гарантія від 1-го до 3-х років, а також повне гарантійне та післягарантійне сервісне обслуговування.

Щe більшe cxoжиx пpoпoзицій дивітьcя у poзділі Підйомне обладнання
Читати всe
Приховати
Відповіді на запитання
  • Двостійкові  - найпопулярніші для обслуговування ходової частини автомобілів.
  • Чотирьохстійкові  - для слюсарних робіт і регулювання кутів керованих коліс.
  • Ножничні  - компактні і використовуються в основному на шиномонтахних станціях.

Так, це правда. Ми імпортуємо LAUNCH вже 13 років і за цей час продано понад 10 000 одиниць. 65-70% автосервісів України використовують автомобільні підйомники цього бренду.

Гарантія на підйомники LAUNCH - 5 років. Ви звертаєтеся до продавця, надавши чек і гарантійний талон. Все інше зробимо ми.

Так, можна. Ми надаємо кілька  варіантів розстрочки . Найпопулярніший - 0% на чотири місяці. Ніяких прихованих платежів.

В наш  сервісний центр. Консультація та виїзд сервісної служби на місце. Всі запчастини вже на складі в Україні.

...
Порівняння
Обране