Підйомник автомобільний 2-х стійковий 3,5 т 380В TLTW-235SCA-380 LAUNCH
Відгуків:
1
  • Артикул: TLTW-235SCA-380
  • Виробник: Launch
Немає в наявності
Ціна:
Способи оплати
  • Готівкою (при самовивезенні з магазинів)
  • Безготівковий розрахунок (для юр.осіб)
  • Оплата онлайн через LiqPay (Приват24/Visa/MasterCard)
Гарантія та обслуговування
  • Повернення товару протягом 14 днів
Наші магазини
  • м. Київ, пр. Лобановського, 196Б
  • м. Харків, вул. Клочківська, 99A
  • м. Дніпро, пр. Науки, 100
Характеристики:
Тип транспорту
Легковий
Вантажопідйомність
3500 кг
Тип приводу
Електрогідравлічний
Потужність двигуна
2.2 кВт
Показати все
Комплектація:
Стійка підйомника ведуча
1 шт.
Стійка підйомника ведена
Гідростанція
Планка синхронізації
Показать все
Підйомник світового класу  LAUNCH TLTW-235SCA-380  з верхньою синхронізацією вантажопідйомністю на 3,5 т, висотою підйому 1880мм. З автоматичною розблокуванням захисних стопорів, 2-х стійковий електрогідравлічний, асиметричний підйомник  (передня лапа -  трехсекционная , довжина 600- 1100мм; задня лапа -  двосекційна , довжина 900-1400мм)  з верхньої рампою для СТО з необмеженою висотою стель (верхня синхронізація). Автоматичне розблокування механізму безпеки. Вантажопідйомність - 3,5тонни Напруга живлення: 380В, потужність 2,2 кВт.
 Особливості:
  • У сірих підйомниках LAUNCH використовуються сталеві троси збільшеного діаметру (10 мм) з високоякісним гальванічним покриттям, що перешкоджає корозії.