Підйомник автомобільний 2-х стійковий 3,5 т 380В TLT-235SC-380 LAUNCH
Відгуків:
2
  • Артикул: TLT-235SC-380
  • Виробник: Launch
Немає в наявності
Ціна:
Способи оплати
  • Готівкою (при самовивезенні з магазинів)
  • Безготівковий розрахунок (для юр.осіб)
  • Оплата онлайн через LiqPay (Приват24/Visa/MasterCard)
Гарантія та обслуговування
  • Повернення товару протягом 14 днів
Наші магазини
  • м. Київ, пр. Лобановського, 196Б
  • м. Харків, вул. Клочківська, 99A
  • м. Дніпро, пр. Науки, 100
Характеристики:
Тип транспорту
Легковий
Вантажопідйомність
3500 кг
Тип приводу
Електрогідравлічний
Потужність двигуна
2.2 кВт
Показати все
Комплектація:
Стійка підйомника ведуча
1 шт.
Стійка підйомника ведена
1 шт.
Гідростанція
Планка синхронізації
Показать все
Підйомник світового класу з верхньою синхронізацією вантажопідйомністю на 3,5 т, висотою підйому 1880мм! З ручним розблокуванням захисних стопорів, 2-х стійковий електрогідравлічний, асиметричний підйомник з верхньою рампою для СТО з обмеженою висотою стель (верхня синхронізація). Механічне розблокування механізму безпеки. Вантажопідйомність - 3,5 тонни Потужність: 380B, 2,2 кВт. На підйомник надається 60 місяців гарантії. Можливе встановлення авторизованим фахівцем, який встановить підйомник на заздалегідь підготовлені підлоги. На установку дається гарантія!
Надійні троси
В підйомниках Лаунч використовуються сталеві троси збільшеного діаметру ( 9 мм ) з високоякісним гальванічним покриттям, що перешкоджає корозії.
Захист елементів підйомника
збільшення Перші шківи
Шківи мають збільшений діаметр і ширину (20 x 115 мм), що значно подовжує термін служби тросів;
Безпека гідравлічної системи
Європейська сертифікація
Надійність і довговічність
Підйомники Launch (Лаунч) мають збільшені в порівнянні зі звичайними підйомниками габарити стійки, опорної платформи, а також товщину металу профілю стійки - 6 мм .
Збільшені габарити колони
Посилена каретка
10 000 задоволених клієнтів. На даний момент в Україні, реалізовано понад 10 000 шт. підйомників
LAUNCH різних модифікацій
Відео відсутнє
Загальний рейтинг
5
Відгуків: 2
5
Відгуки покупців
Оцінка:
Закупились цими підйомниками на всю мережу СТО. Запас потужності, довгі лапи, добротне виконання перевірені часом. Звертайте увагу, що для підключення цього підйомника треба 380В!