Штангенциркуль канавковий годинникового типу для вимірювання проточок, внутрішніх канавок та діаметрів (0-150мм; 0,02 мм) M5190-150 PROTESTER
Відгуків:
1
  • Артикул: M5190-150
  • Виробник: Protester
Немає в наявності
Ціна:
5 554
Способи оплати
  • Готівкою (при самовивезенні з магазинів)
  • Безготівковий розрахунок (для юр.осіб)
  • Оплата онлайн через LiqPay (Приват24/Visa/MasterCard)
Гарантія та обслуговування
  • Повернення товару протягом 14 днів
Наші магазини
  • м. Київ, пр. Лобановського, 196Б
  • м. Харків, вул. Клочківська, 99A
  • м. Дніпро, пр. Науки, 100
Характеристики:
Матеріал
Нержавіюча сталь
Тип штангенциркуля
Ноніусний
Робочий діапазон
150 мм
Показати все
Штангенциркуль канавковий годинникового типу для вимірювання проточок, внутрішніх канавок та діаметрів (0-150мм; 0,02 мм)