До слюсарних робіт моють відношення всі ручні операції по обробці металів без застосування верстатів, а також складання та розбирання металевих елементів. Кожному автомобілісту рано чи пізно доведеться вдатися до послуг автослюсаря. І тут дуже важливо знайти не тільки професіонала своєї справи, а й людину, яка робить правильний вибір на користь якісного інструменту. Хороший професійний слюсарний інструмент відрізняється наявністю сертифікатів якості, які присвоюються йому після проходження таких видів перевірок:

  • Зовнішній контроль і маркування перед випуском з заводу;
  • Контроль розмірних параметрів за двоступінчастим планом;
  • Контроль параметрів, що характеризують покриття, твердість і міцність слюсарних інструментів;
  • Випробування на працездатність.

При гострій необхідності придбати інструмент – найголовніше не заплутатися, вибираючи магазин слюсарного інструменту, адже від цього залежить якість покупки і можливість гарантійного та післягарантійного обслуговування.

  Інтернет-магазин Гранд Інструмент понад дванадцять років поставляє виключно сертифіковані слюсарні інструменти для всіх різновидів та галузей. У нас Ви можете знайти набір слюсарних інструментів як для домашніх (дачних) робіт, так і для вузькоспеціалізованих робіт. Або ж можна придбати поштучно, тільки найнеобхідніший ручний слюсарний інструмент, який найбільш затребуваний у вашій області зайнятості.

У нашому магазині представлений широкий вибір лещат (для фіксації оброблюваних елементів), а також найширший вибір ударного слюсарного інструменту типу кувалди, кирки, молотки і багато іншого. Тільки професійні слюсарні інструменти TOPTUL допоможуть Вам якісно розмітити метал, порізати по необхідній формі, виконати чіткі й акуратні насічки або отвори. Напилки та надфілі виконані за технологіями, які сприяють довшому експлуатаційному періоду без зміни їх якості. Також їх можна застосувати для таких матеріалів як дерево, пластик і всіх видів металу. У живу ознайомиться зі слюсарним інструментом або самостійно забрати замовлення можна в магазинах Гранд Інструмент розташованих у Києві і Харкові.

Робота з металом - це трудомісткий і енерговитратний процес і тільки правильно підібрані ручні слюсарні інструменти допоможуть Вам якісно і точно виконати роботу. А професійну консультацію по підбору слюсарних інструментів в магазині Гранд Інструмент забезпечать наші менеджери.

Щe більшe cxoжиx пpoпoзицій дивітьcя у poзділі Ручний інструмент та набори
Читати всe
Приховати
...
Порівняння
Обране