Професійні вимірювальні прилади

Для вимірювання фізичних та хімічних параметрів реальних об'єктів та подій використовуються контрольно-вимірювальні прилади, які застосовуються у різних секторах, таких як фізика, забезпечення якості та інженерія, а також ремонт та обслуговування автомобілів та іншого обладнання. В даний час їх існує безліч, і майже в кожній сфері є прилад, який вимірює важливі параметри в роботі з різним обладнанням та матеріалами. У компанії «Гранд Інструмент» представлені вимірювальні прилади для ремонту автомобіля, а також інших завдань у сфері ремонту, будівництва, обслуговування обладнання та багато іншого.

Доступні контрольно-вимірювальні прилади

Основний принцип роботи електронного вимірювального приладу полягає в тому, щоб надсилати або створювати сигнали для стимуляції та отримання відгуків електронних компонентів або схем за певних тестів. Таким чином, пристрої можуть виявляти несправності та відхилення від нормальних параметрів у роботі різного обладнання, а також при проведенні різноманітних робіт та заходів у рамках ремонту та будівництва. Наприклад, мультиметри - найпопулярніший різновид цифрових вимірювальних приладів, який вимірює струм, напругу та опір, а також цілісність електричного ланцюга, а також перевіряє контакти транзистора.

Види електровимірювальних приладів

Користувачі, що займаються різними видами робіт, можуть використовувати різноманітні види електровимірювальних приладів:

  • Вимірювачі вібрації та шуму – використовуються у сферах безпеки та гігієни праці у багатьох галузях, забезпечуючи точні та надійні показання для професіоналів у промисловій гігієні та безпеці.
  • Детектори дерева, металу, проводки – призначені для виявлення чорних та кольорових металів, дротів під напругою та дерев'яних конструкцій у стінах за допомогою електричного сигналу.
  • Прилади для оптичного та звукового контролю – відеобороскопи, ендоскопи, стетоскопи та нівеліри – це аналогові та цифрові вимірювальні прилади для оцінки параметрів та надійності конструкцій, зварних швів та інших об'єктів неруйнівним способом.
  • Вимірювачі осі, довжини, кута, відстані – далекоміри, нутроміри, інклінометри, кутоміри – використовуються для вимірювання геометричних параметрів щодо двох та більше об'єктів.
  • Вимірювачі вологості – використовуються у багатьох галузях промисловості для визначення вмісту вологи у матеріалах.

Інші види контрольно-вимірювальних приладів включають вимірювачі газів, температури, товщини, освітленості, перепаду тиску, твердості та інших властивостей.

Переваги цифрових вимірювальних приладів для автомобіля

З їхньою допомогою істотно підвищується безпека, ефективність, швидкість роботи з різними матеріалами та об'єктами, оскільки користувач може встановити ключові параметри різних. Автомобільні вимірювальні прилади призначені для визначення сили струму, напруги та опору в електричній мережі та інших параметрів, важливих для налагодження інших параметрів. Наприклад, бороскоп - це інспекційна камера, що дозволяє зазирнути всередину двигуна без необхідності знімання силового агрегату.

Які завдання вирішують вимірювальні прилади для автомобіля?

Автомобільні види тестерів використовуються для різних завдань у рамках ремонту та обслуговування легкових, вантажних, пасажирських авто. З їх допомогою можна робити:

  • перевірку та регулювання натягу ременя ГУР;
  • перевірку електронного стартера запалювання;
  • пошук витоків кондиціонера;
  • вимірювання сили, яка потрібна для натискання на педаль гальма;
  • визначення концентрації антифризу або перевірки товщини фарби під час ремонту після зіткнення.

Дізнайтеся, які вимірювальні прилади доступні для вирішення вашого завдання, зв'язавшись з менеджерами «Гранд Інструмент». Фахівець допоможе підібрати оптимальний варіант за вартістю та функціоналом!

Щe більшe cxoжиx пpoпoзицій дивітьcя у poзділі Каталог товарів
Читати всe
Приховати
...
Порівняння
Обране