Динамометр електронний є пристроєм для вимірювання сили, крутного моменту або потужності. Ключові показники роботи двигуна або іншого пристрою, що обертається, можуть бути розраховані шляхом вимірювання крутного моменту і швидкості обертання одночасно. Динамометр універсальний у різних галузях, де необхідно знати точні показники сили та потужності, включаючи автомобілебудування та ремонт авто, обслуговування ліфтів, ескалаторів, різних видів техніки. У компанії «Гранд Інструмент» ви можете купити вимірники сили та крутного моменту за доступними цінами.

Принцип роботи та використання динамометра

Вимірювач маси використовують у різних галузях діяльності, у тому числі в ремонті та обслуговуванні автомобілів для обчислення крутного моменту та потужності двигуна. Пристрій також може використовуватися при тестуванні роботи пристроїв, робота яких заснована на взаємодії двох сполучених об'єктів. Інша важлива сфера використання динамометра – це спортивна медицина та фізіотерапія: вимірювання м'язової сили при відновленні після травм, перевірка сили м'язів у атлетів під час підготовки до змагань та тренувань.

Одиниці виміру сили у стандартному приладі варіюються від 3 до 50 кг (від 30 Н до 500 Н). Існує кілька видів динамометрів:

  • механічні;
  • гідравлічні;
  • електронні.

У більшості динамометрів всередині знаходиться тензодатчик (силовий датчик) і вимірювальні індикатори, які підключені до датчиків, що вимірюють деформацію при дії сил, що прикладаються. В результаті виникає електричний сигнал, прямо пропорційний до повідомленої деформації. Деформуюча сила відображається в умовних одиницях на шкалі, яка може бути аналоговою або цифровою залежно від типу приладу.

У нашому інтернет-магазині представлені вимірювачі маси, які можна замовити з доставкою по Україні! Залишіть заявку на сайті та проконсультуйтеся з менеджером з вибору та оплати товару.

Щe більшe cxoжиx пpoпoзицій дивітьcя у poзділі Вимірювальні прилади
Читати всe
Приховати
...
Порівняння
Обране