Вимірювачі довжини, кута, відстані

Електронні вимірювальні інструменти нового покоління, такі як лазерні вимірювачі відстані, довжини та кутів, можуть суттєво спростити роботу фахівця у багатьох сферах діяльності – від геодезичних вишукувань до деревообробки та виробництва меблів. У компанії «Гранд Інструмент» представлені сучасні вимірювальні прилади, що забезпечують високу точність показань під час роботи з різними об'єктами у вертикальній та горизонтальній площині. Ми пропонуємо інструменти тільки перевірених брендів, якими впевнені!

Види сучасних вимірювальних приладів

У продажу зустрічаються різні види вимірювальних приладів, призначених для швидкого та точного обчислення різних геометричних величин – довжини, відстані, кута нахилу та інших:

  • лазерні вимірювачі метражу (далекоміри);
  • рівні;
  • мікрометри;
  • нутрометри ;
  • інкліномери ;
  • кутоміри.

Залежно від вимірюваних величин прилади працюють за різним принципом. Наприклад, електронний вимірювач довжини визначає відстань між двома точками, показуючи значення від 15 до 150 м з точністю від 1 до 1000 до 1 до 10000. Принцип роботи приладу заснований на поширенні, відображенні та прийомі електромагнітних хвиль, таких як радіо, видиме світло або інфрачервоні хвилі. Вбудовані мікропроцесори, передбачені в приладі, відображають значення довжини рідкокристалічному дисплеї.

Електронний вимірник відстані працює за подібним принципом, випромінюючи промінь інфрачервоного світла, який відбивається від об'єкта, відстань до якого необхідно визначити, і повертається назад на призму. Фаза променя, що повертається, зміщена в порівнянні з фазою променя, що випускається, і цей зсув безпосередньо пов'язаний з кількістю часу, яке потрібно світла, щоб повернутися на призму. Саме це зсув дозволяє пристрою визначати відстань, пройдену променем. Порівняння двох величин дозволяє пристрою визначити відстань між пристроєм та поверхнею об'єкта з високою точністю.

Електронний вимірник кутів, званий також цифровим транспортиром, визначає відстань між двома лезами, з'єднаними шарніром, утворюючи Г-подібну конструкцію. Вимірюваний кут відображається на маленькому РК-дисплеї, розташованому поруч із шарніром, виражаючись у градусах. Для високої точності вимірювання кутомір має бути відкалібрований перед використанням. Основна сфера застосування інструменту – встановлення кута відвалу, розмітка заготовок для різання в метало- або деревообробці.

Чи не впевнені, який саме вимірювальний прилад потрібен вам у роботі? Проконсультуйтеся зі спеціалістом «Гранд Інструмент», залишивши заявку на зворотній дзвінок на сайті. Доставка обладнання та інструментів здійснюється по всій території України!

Щe більшe cxoжиx пpoпoзицій дивітьcя у poзділі Вимірювальні прилади
Читати всe
Приховати
...
Порівняння
Обране