Вимірювачі вологи та рідин

У багатьох галузях промисловості використовується вимірювач вологості, що допомагає встановити відсоток вмісту вологи у різних матеріалах. Інспектори житлових будинків та будівель покладаються на вологоміри для виявлення потенційних проблем та пошкоджень конструкцій через накопичення конденсату, протікання труб, порушення герметичності покрівлі та перекриттів. У промисловості прилади необхідні для виробництва меблів, укладання дерев'яних підлог на бетонну плиту або чорнову підлогу та інші завдання. Вимірники вологості також популярні у розробці систем кондиціювання, опалення та вентиляції, де необхідно встановити вміст вологи в повітрі, а також визначити точку роси. У компанії «Гранд Інструмент» представлені вологоміри та термогігрометри від китайських виробників.

Як працює вимірювач вологості?

Шкали індикаторів на вологомірах можуть відрізнятися на вигляд, але вони відображатимуть вміст вологи у відсотках. Більшість вимірювачів вологості відкалібровані по деревині, що забезпечує відносно точні показання вмісту води у матеріалах. Світлові індикатори на вологомірах допомагають визначити, чи матеріал, що перевіряється, сухим або існує потенційна проблема з вологістю. Зелений (сухий), жовтий (середній) та червоний (високий) індикатори зазвичай вказують на вміст води.

Типи вимірювачів вологості

Існує три поширені типи вологомірів, що використовуються для перевірки будівельних та конструкційних матеріалів:

  • штифтові;
  • безштифтові;
  • комбіновані.

Вологоміри штифтового типу мають два штирі, які використовуються для проникнення в поверхню, що тестується на задану глибину. Відсоток вмісту вологи вимірюється на глибині головки контактних штифтів за принципом вимірювання електричного опору шляхом вимірювання провідності між штирями. Ці типи вологомірів можуть використовуватися для бетону, гіпсокартону, стельової плитки, пофарбованих поверхонь. Переваги вимірювачів вологості штифтового типу – можливість визначити точне місце скупчення вологи у матеріалі.

безштифтові пристрої забезпечує неруйнівний вимір вологості в деревині та інших підставах, таких як бетон та гіпс. Шкали на цих пристроях аналогічні шкалам штирьових лічильників, показуючи вміст вологи в діапазоні від 5 до 30%. Їх використовують у бетонних та чорнових підлогах перед укладанням дерев'яної підлоги, а також для визначення накопичення вологи під плиткою у ванній, під вініловою підлогою та іншими поверхнями, а також для визначення того, чи достатньо висохло водорозбавлене оздоблення перед повторним нанесенням.

Комбінований тип вимірювача вологості використовується для визначення проблемних областей, дозволяючи встановити точне місце, де відбулося порушення герметичності та скупчення вологи.

Який тип вологоміра вибрати для конкретного завдання?

Для швидкого визначення вологих ділянок на стінах та підлогах використовуються безштифтові вимірювачі. Вони прості у використанні, забезпечують зручність і допомагають визначити, чи потрібне подальше тестування у певних місцях. З іншого боку, вимірники вологості штифтового типу - найкращий спосіб визначити точне місце пошкодження водою за стінами, на чорновій підлозі або в будь-якій іншій області, де волога може ховатися за іншою поверхнею. Ключем до виявлення прихованої вологи є використання елек??рода із ізольованими контактними штирями. Щоб купити вимірювач вологості в Україні, виберіть потрібну модель на сайті «Гранд Інструмент», і оформіть покупку з доставкою в будь-яке місто. При необхідності проконсультуйтеся з менеджером щодо вибору та використання пристроїв у наявності.

Щe більшe cxoжиx пpoпoзицій дивітьcя у poзділі Вимірювальні прилади
Читати всe
Приховати
Порівняння
Обране