Тестер-аналізатор АКБ (цифровий) IBA-600 TRISCO

Відгуків:
1
  • Артикул: IBA-600
  • Виробник: Trisco
У наявності
Ціна:
2 310
грн.
Способи оплати
  • Готівкою (при самовивезенні з магазинів)
  • Безготівковий розрахунок (для юр.осіб)
  • Оплата онлайн через LiqPay (Приват24/Visa/MasterCard)
Гарантія та обслуговування
  • Повернення товару протягом 14 днів
Наші магазини
  • м. Київ, вул. Сім'ї Кульженків, 14
  • м. Київ, пр. Лобановського, 196Б
  • м. Харків, вул. Клочківська, 99A
Характеристики:
Розміри:
120x80x30 мм
Показати все

Призначений для діагностики стартерних акумуляторних батарей легкових і малотоннажних вантажних автомобілів. Підтримує стандарти тесту: SAE, DIN, EN, IEC.

VRLA - клапанно-регульована свинцево-кислотна АКБ. На відміну від способу іммобілізації електроліту акумулятори поділяються на основні дві групи - AGM (абсорбований) і GEL (гелевий АКБ).

MF - «обслуговується» акумулятор. Зокрема, можливість доливання в АКБ рідини і наявність відгвинчуємо пробок.

Опір. У міру старіння АКБ збільшується їх внутрішній опір. У певний момент ви помітите, що неможливо виміряти ємність в тому числі на тільки зарядженої АКБ, тому що під час пуску двигуна не включається реле і не запускаються годинник. Це відбувається через зниження напруги на АКБ відразу до 1.2V і менш. Наприклад, при опорі внутрішньому 0,6 Ом і допустимому струмі 0,5 А падіння напруги дорівнюватиме 0.6 × 0.5 = 0.3 В.

CCA. Має найважливіше значення для запуску і визначає можливість АКБ видавати струм номінальний протягом 1/2 хвилини при температурі повітря -18 ° С при підтримці мінімально допустимого напруги 7,2 в (1,2 в на один елемент АКБ). Наприклад, 12В АКБ з CCA = 600 видаватиме 600 А за період 1/2 хв. при -18 ° С до тих пір, поки її напруга не опуститься до 7,2В.

Примітка. Щоб ознайомитися з рекомендаціями виробника з приводу необхідної ємності акумулятора автомобільного, CCA струмів холодного пуску і резервної ємності RC (Reserve Capacity) Ви можете скористатися посібником з експлуатації до Вашого автомобіля.

Загальний рейтинг
5
Відгуків: 1
5
1
4
0
3
0
2
0
1
0
Відгуки покупців
Дата публікації: 12.08.2021
Оцінка:
Практично кишеньковий тестер, яким зручно діагностувати батареї. Займаюся сервісом малотонажок, брав у майстерню. Все супер гуд!
Залиште свій відгук
Оцінка
Питання покупців
Запитання відсутні
Задати питання
...
Порівняння
Обране