Підйомник 2-х стійковий 4,5т електрогідравлічний з верхньою синхронізацією 380В BETA45-380 BRIGHT
Відгуків:
2
  • Артикул: BETA45-380
  • Виробник: Bright
У наявності
Ціна:
Способи оплати
  • Готівкою (при самовивезенні з магазинів)
  • Безготівковий розрахунок (для юр.осіб)
  • Оплата онлайн через LiqPay (Приват24/Visa/MasterCard)
Гарантія та обслуговування
  • Повернення товару протягом 14 днів
Наші магазини
  • м. Київ, пр. Лобановського, 196Б
  • м. Харків, вул. Клочківська, 99A
  • м. Дніпро, пр. Науки, 100
Характеристики:
Тип транспорту
Легковий
Вантажопідйомність
4500 кг
Тип приводу
Електрогідравлічний
Потужність двигуна
3 кВт
Показати все
Підйомник із верхньою синхронізацією вантажопідйомністю на 4,5 т, висотою підйому 1980мм! З електронним розблокуванням захисних стопорів, 2-х стійковий електрогідравлічний, симетричний витяг з верхньою рампою для СТО з обмеженою висотою стель (верхня синхронізація). Вантажопідйомність - 4,5 тонни Потужність: 380B, 3кВт. На витяг надається 12 місяців гарантії. Можливе встановлення авторизованим фахівцем, який встановить підйомник на заздалегідь підготовлені підлоги. На встановлення дається гарантія!
Загальний рейтинг
5
Відгуків: 2
5
Відгуки покупців
Оцінка:
Оцінка:
Залиште свій відгук
Оцінка
Питання покупців
Дата публікації: 14.05.2026
Яка висота підйому?
Відповідь від: Admin
Дата відповіді: 3 года назад
Ваня, вітаємо. Висота підйому 1980 мм.