Фільтри
Ціна
Виробник
Код: TRAD001
TORIN
4 700 грн.
: 2
Тип транспорту: Легковий
Тип приводу: Механічний
Гарантія: 6 міс.
Розміри: 720x405x410 мм
Вага: 7.9 кг
Напруга живлення: 220 В
Кількість нагрівальних елементів: 1 шт.
Споживана потужність: 0.5 кВт
Робоча зона: 60x60 мм²
Температура нагрівання: 145 - 165 °С
Код: TRAD001Q
TORIN
8 495 грн.
: 1
Тип транспорту: Легковий
Тип приводу: Пневматичний
Гарантія: 6 міс.
Розміри: 695x415x520 мм
Вага: 7.9 кг
Напруга живлення: 220 В
Кількість нагрівальних елементів: 1 шт.
Споживана потужність: 0.5 кВт
Робоча зона: 60x60 мм²
Температура нагрівання: 145 - 165 °С
Код: TRAD004
TORIN
20 911 грн.
: 2
Тип транспорту: Легковий
Тип приводу: Механічний
Гарантія: 6 міс.
Розміри: 545x415x1475 мм
Вага: 63 кг
Напруга живлення: 220 В
Кількість нагрівальних елементів: 2 шт.
Споживана потужність: 1 кВт
Робоча зона: 100x80 мм²
Температура нагрівання: 145 - 165 °С
Код: TRAD004Q
TORIN
43 032 грн.
: 2
Тип транспорту: Легковий
Тип приводу: Пневматичний
Гарантія: 6 міс.
Розміри: 545x415x1805 мм
Вага: 67 кг
Напруга живлення: 220 В
Кількість нагрівальних елементів: 2 шт.
Споживана потужність: 1 кВт
Робоча зона: 100x80 мм²
Температура нагрівання: 145 - 165 °С
Код: TRAD010
TORIN
21 599 грн.
: 2
Тип транспорту: Вантажний
Тип приводу: Механічний
Гарантія: 6 міс.
Розміри: 685x435x130 мм
Напруга живлення: 220 В
Кількість нагрівальних елементів: 2 шт.
Споживана потужність: 1 кВт
Температура нагрівання: 145 - 165 °С
Код: NA-TRAD
TORIN
1 334 грн.
: 0
Напруга живлення: 220 В
Робоча зона: 60x60 мм²
Температура нагрівання: 145 - 165 °С
Код: NA-TRAD010
TORIN
Очікується
: 0
Напруга живлення: 220 В
Робоча зона: 100x80 мм²
Температура нагрівання: 145 - 165 °С
Відгуки до товарів
Вулканізатор настільний (TRAD001)
Дата публікації: 10 месяцев назад
5 5 Оцінка:
Гарний прилад для безкамерок, якість сподобалась, буду ще купувати для вантажних коліс.
Подробнее
Вулканізатор настільний (TRAD001Q)
Дата публікації: 2 года назад
5 5 Оцінка:
Настольный вулканизатор - самая крутая вещь для работы с шинами. Универальный, качественно сделан, мощный, но удобный.
Подробнее
Вулканізатор підлоговий (TRAD004)
Дата публікації: 1 год назад
5 5 Оцінка:
Гарно виконує свої функції, добре, що розміщується на підлозі, і не потребує додаткового столу чи верстату.
Подробнее
Легковий вулканізатор Вантажний вулканізатор Механічний вулканізатор Пневматичний вулканізатор Вулканізатори 220В Вулканізатори підлогові

Статистика експлуатації шин, знос яких знаходиться в діапазоні від 30 до 50%, свідчить про високу ймовірність отримання пошкоджень у вигляді пробоїв і порізів. Будь-якому власникові колісного транспортного засобу хочеться по максимуму використовувати ресурс покришки, тому що її вартість досить висока, а вартість відновлення в шинній майстерні доступна кожному.

 Самостійний і професійний ремонт 

Автолюбитель може зіткнутися з проблемою пробою колеса в будь-який момент і в будь-якому самому невідповідному місці: в місті, на трасі і навіть в гаражному кооперативі. Якщо неприємність сталася на дорозі – на допомогу прийде « запаска ». Не рідкість також використання спеціальних ремкомплектов для проколів, які складаються з герметика і спеціальних джгутів, і « грибків ». Придбати подібний комплект можна в найближчому магазині автомобільної тематики. На перший погляд такий швидкий ремонт « на коліні » -   це швидке і недороге задоволення, але якщо розібратися, то даний вид ремонту небезпечний в довгостроковій перспективі. Накладення латки на герметик не гарантує 100% склейки і в будь-який момент може статися розгерметизація, а джгут може змінити своє становище. Слід запам'ятати, що самостійний ремонт шини є тимчасовим впливом, а повне відновлення колеса до вихідних параметрів слід довірити майстру шиномонтажної майстерні, адже після відновлення цілісності шини обов'язково проводиться балансування колеса. Слід зазначити, що самостійний ремонт не завжди можливий. Проблематичними вважаються такі види ушкоджень: бічний поріз; « грижа » і отвір великого розміру, куди можна підібрати латку з ремкомплекта. В цьому випадку навички професіонала і спеціалізоване обладнання просто незамінні.

Нагадаємо, що не кожна майстерня, що надає послуги шиномонтажу має в своєму прейскуранті послугу ремонту коліс, а професійний ремонт і по давно. Приблизно дві з десяти шиномонтажек допоможуть вирішити проблему. Основною причиною є економія господарем коштів на оснащення майстерні, хоча необхідний всього 1 основний спеціальний стенд. Крім економії коштів перешкодою може стати обмежений робочий простір або небажання витрачати власний час на пошук. А час, як ми знаємо, - гроші, тому оптимально підібраний, за короткий час і за оптимальною ціною, вулканізатор дасть значний приріст клієнтів в майстерні і виведе на новий рівень серед конкурентів. У цій статті представлена основна необхідна інформація для підбору оптимальної моделі вулканізатора.

 Вулканизатор – профі в ремонті автомобільної гуми 

Найпоширенішим способом відновлення шин і камер від пошкоджень є гаряча вулканізація. Завдяки методу вулканізації є можливість залатати навіть наскрізний прокол. Крім цього, фахівець примудряється відновити покриття шини практично під заводські параметри, позбутися від торчящего корду або « грижі ».

Щоб виконати всі перераховані роботи швидко і професійно, фахівець використовує стенд для вулканізації. У більшості випадків для роботи такого стенду потрібна мережа електроживлення. Конструктивно, електричний вулканізатор шин складається з двох пластин. Притискна пластина, в свою чергу, може містити нагрівальний елемент чи ні. Між пластинами і розміщують покришку, заздалегідь підготовлену до вулканізації. Нагрівання пластин регулюється в потрібному діапазоні в залежності від типу і товщини гуми. Процес вулканізації (взаємодії каучуку з закріплювачем) проходить досить швидко і займає зазвичай від 10 до 15 хвилин часу завдяки високому тиску і високій температурі. В результаті ми отримуємо міцне з'єднання на молекулярному рівні.

Як видно, даний процес досить простий і не вимагає використання спеціальних знань і високих технологій, в той же час послуга вулканізації дає майстерні ряд переваг, адже все працює як годинник:

 Швидко.  Процес роботи над однією камерою відніме всього 20-30 хв., Робота над самою покришкою складніше і довше (до 40-ка хвилин). Завдання виправлення грижі (з усіма супутніми підготовчими роботами) потребує близько 2-х годин. Робимо висновок, що основна перевага гарячої вулканізації над холодною полягає в швидкості. Значно скорочується час введення колеса що ремонтується в експлуатацію. Гаряча вулканізація – колесо використовуємо відразу, холодна – чекаємо від 1 до 3 діб до повного застигання.

 Ефективно.  За рахунок високої температури (досягає 130 ° C) впливає на латку відбувається певний хімічний процес, за рахунок якого місце ремонту стає монолітним з основним матеріалом. Така шина абсолютно безпечна для подальшої експлуатації аж до її повного зносу. Клієнт повністю задоволений, а майстерня отримає додатковий заробіток.

 Прибутково.  Додатковий заробіток досить великий і їм не слід нехтувати. Наприклад, ремонт проколу « грибком » близько 200грн; встановити джгут, приблизно, 50 грн; балансування колеса в залежності від його розміру та кількості використовуваних вантажів 90-200грн; бортіровочні роботи від 100грн. Маючи в арсеналі вулканізатор шин вартість послуг, що надаються значно зросте: видалення бічного порізу від 300грн; встановлення повноцінної латки методом гарячої вулканізації близько 500грн; виправлення грижі до 1000грн. Ці цифри слід сприймати умовно в залежності від місця і курсу валют.

Час, витрачений на встановлення латки (близько 20-40 хвилин) сповна окупиться, тому що за цю послугу в цілому клієнт заплатить до 1000грн. Бути на крок попереду конкурентів шиномонтажного бізнесу отримуючи додатковий прибуток за рахунок доп. послуг і нових клієнтів маючи лише один опціональний електричний вулканізатор шин. У порівнянні з основним обладнанням для шиномонтажної ділянки: бортіровочний і балансування стенд, компресор, гайковерт, домкрати і т.п. вартість вулканізатора не так вже висока. Основна проблема, яка може виникнути у власника шиномонтажу – наявність вільного місця. Однак розміри вулканизаторов також бувають різні, тому можна підібрати як підлоговий, так і настільний варіант. Для вантажних коліс часто використовують переносний вид. Розглянемо всі перераховані види вулканизаторов більш докладно:

 Переносний.  Самий підходящий варіант для власника невеликого по площі шиномонтажу, орієнтованого на роботу як з легковими, так і з вантажними автомобілями. Зазвичай складається з товстої металевої основи, двох нагрівальних пластин і комплекту лекал. Також, великим плюсом такого вулканізатора є можливість використовувати його в будь-якому місці колеса і без прив'язки до місцевості в майстерні.

 Настільний.  Даний вулканізатор, як правило, має великі габарити в порівнянні з переносним за рахунок наявності опорної кріпильної підставки, яка прикручується до верстата. Конструкція більш посилена, тому що повинна витримувати повну вагу покришки. Може мати одну або дві нагрівальні пластини, гвинтовий або пневматичний притиск. Наявність таймера робить його більш зручним і практичним у використанні. Майстру не потрібно постійно стежити за циклами нагріву / охолодження.

 Підлоговий.  Конструкція такого вулканізатора ще складніше і більш металоємка при виробництві. Вся конструкція міцно закріплена на потужної станини. Додатково має шухлядки для зберігання шиномонтажних аксесуарів. Може мати пневмопривід стійки, рухливу нижню нагрівальну пластину для більш якісної склейки поверхонь. Зазвичай з мікропроцесорним управлінням і візуальною індикацією температурних режимів. Наявність подібного стенду потребують додаткового простору в майстерні.

 На які характеристики звернути увагу? 

Основним правилом початку будь-якого шиномонтажного бізнесу – визначитися в типах коліс, які планується обслуговувати. Це можуть бути мотоколеса, колеса легкових автомобілів, вантажних і сільгосптехніки. Після цього – вибираємо вулканізатор. Крім відмінностей в типах і способах установки, істотна різниця може бути і в робочих параметрах вулканізаторів.

Важливим є параметр розміру робочого майданчика. У настільних вулканізаторах, таких як TRAD001 і TRAD001Q нагрівальні пластини можуть досягати в діаметрі до 80мм, що дозволить працювати з шинами до 17,8 см в ширину. Підлогові вулканізатори з механічним і пневмоприжимом (типу TRAD004 і TRAD004Q) мають пластину нагріву до 100мм, завдяки цьому робочий простір збільшується до 23см. Рідше зустрічаються вулканізатори з гнучкими нагрівальними елементами.

При виборі вулканізатора також слід звернути увагу на показник потужності. Він варіюється від 0,4 до 1 кВт. Більше значення потужності характерно вулканізатору з більшою температурою нагріву. Вулканізатори на 1кВт мають дві нагрівальні пластини.

Параметр температури також може бути різним. Від 100 до 300 ° C. Чим більше температура нагріву, тим менше період вулканізації шини.

На завершення слід сказати, що придбання професійного стенду для ремонту шин і камер – виправдане вкладення, бо дана послуга вигідна незалежно від сезону. Для автолюбителя – економія на новій гумі, для майстерні – більше клієнтів.

 Країни виробники і відомі бренди 

Добре себе зарекомендували вулканізатори китайського виробництва, широко відома марка TORIN, яка є шанхайським підрозділом більш великої корпорації Jiangsu Tongrun M & E Group, засноване в 1954 році. Товари компанії завоювали популярність і довіру і користуються попитом більш ніж в 180 країнах світу.

Вулканізатори виробництва торгової марки СНД зарекомендували себе як бюджетні напівпрофесійні моделі хорошої якості.

Щe більшe cxoжиx пpoпoзицій дивітьcя у poзділі Шиномонтажне обладнання
Читати всe
Приховати
Відповіді на запитання

За допомогою вулканізатора колесо легко відновити після проколів, глибоких порізів, реанімувати гумове покриття і корд.

Спеціально для бічних порізів професійні вулканізатори TRAD004 та TRAD010 комплектують ликалами (насадками) різних форм. За допомогою їх легко відновити практично всі види пошкоджень коліс.

Гарантія на вулканізатори – 6 місяців.

Так, по всій Україні на відділення перевізників Нова Пошта та САТ.

Ціни на популярні товари
Порівняння
Обране