Фільтри
Ціна
Виробник
Код: TRAD010
TORIN
21 599 грн.
: 2
Тип транспорту: Вантажний
Тип приводу: Механічний
Гарантія: 6 міс.
Розміри: 685x435x130 мм
Напруга живлення: 220 В
Кількість нагрівальних елементів: 2 шт.
Споживана потужність: 1 кВт
Температура нагрівання: 145 - 165 °С
Відгуки до товарів
Вулканізатор вантажний (TRAD010)
Дата публікації: 1 год назад
5 5 Оцінка:
З двостороннімпрогрівом латки добре тримаються, я задоволений якістю вулканізації на цьому обладнанні.
Подробнее
Легковий вулканізатор Вантажний вулканізатор Механічний вулканізатор Пневматичний вулканізатор Вулканізатори 220В Вулканізатори підлогові

Електричний вулканізатор для вантажних автомобілів

Вартість гуми для вантажних автомобілів є значною статтею витрат компаній, що займаються перевезеннями вантажів. Щоб подовжити термін служби шини, власники транспортних засобів повинні стежити за технічним станом автомобіля. Зокрема, великий вплив на знос шини мають неправильно встановлені кути керованих коліс (розвал-сходження). Однак крім тех. стану автомобіля, на колесо, також впливає покриття дороги і манера їзди водія. Все це в сукупності призводить до передчасних пошкоджень шини і потреби в ремонті. Однією з головних операцій в процесі відновлення гуми є її вулканізація – процес нагріву « рідкої гуми ».     Вулканізація вантажних коліс - нелегка справа, вага гуми доходить до 300 кг і це може доставити багато незручностей майстру під час відновлення характеристик гуми до початкових значень.

З чого складається вулканізатор?

Головна складова будь-якого стенду для вулканізації (вулканізатора) – це його нагрівальний елемент, і максимально можлива температура до якої можна нагріти лекало. Його розмір прямо залежить від розміру області, що реставрується, тобто чим більше лекало, тим більшу область воно може вулканізувати. В конструкції вантажних вулканізаторів передбачено два нагрівальних елемента для одночасного нагріву гуми з двох боків, що збільшує максимальну температуру до якої може бути підігріте колесо і зменшує час, витрачений на плавлення сирої гуми. Кожен нагрівальний елемент підключений окремим дротом живлення, і може бути відключений (якщо на вулканізаторі два нагрівальних елемента ви можете використовувати другий як підставку просто відключивши його) в залежності від ваших потреб. Лекало мають увігнуту або опуклу форму, для ремонту порізів в будь-яких важкодоступних місцях. Найбільш складним в ремонті вважаються бічні порізи і проколи. Для ремонту бічних порізів додатково рекомендують використовувати невеликий шматок старої камери наповнений піском, щоб під час притиску шина зберігала свою форму.

Види вулканізаторів за компактністю та типом притиску

Вантажні вулканізатори виробляють двох видів, переносний – кріпиться безпосередньо на колесо і стаціонарний – великогабаритна установка для роботи з якою Вам знадобиться додаткове гаражне обладнання для підйому колеса на вулканізатор. Але погодьтеся, куди дешевше і простіше користуватися переносним вулканізатором адже він не займає багато місця, не вимагає додаткового обладнання для роботи (лише вулканізатори з пневматичним притиском вимагають компресор для роботи) тому більшість вантажних вулканізаторів роблять переносного виду.

Важливим атрибутом є також тип притиску за допомогою якого нагрівається елемент, що притискається до колеса. Існує декілька типів притиску:

  • Механічний;
  • Пневматичний.

Механічний притиск вимагає вправності, адже якщо слабо затиснути шину, і рідка гума не буде щільно прилягати до шини - вийде погане зчеплення матеріалів, таке з'єднання буде не дуже надійним і з великою ймовірністю при навантаженні, місце вулканізації може не витримати, і шина лопне. Добре, якщо це станеться одразу ж після вулканізації під час підкачування коліс, а не на дорозі. Але є, і інша сторона медалі при сильному притиску нагрівального елементу до шини є невелика ймовірність її перекосу і частина сирої гуми може видавитися з місця вулканізації.

В цьому випадку місце « ремонту » слід обробити зачисною машинкою, а потім нарізати текстуру протектора спеціальним інструментом - « грувером ».

Пневматичний притиск забезпечує оптимальний тиск в місці накладення відновлювального матеріалу, яке необхідне для якісної « вулканізації ». Майстру лише потрібно стежити за показаннями на електронній панелі (деякі вулканізатори оснащені манометром).

Підсумок

Вулканізатор - незамінне обладнання для шиномонтажної майстерні, яке дозволить реставрувати старі і пошкоджені шини. Таке обладнання додасть вам додаткову послугу і приверне нових клієнтів, адже залатати стару гуму набагато дешевше, ніж купувати нову.

Щe більшe cxoжиx пpoпoзицій дивітьcя у poзділі Шиномонтажне обладнання
Читати всe
Приховати
Відповіді на запитання

За допомогою вулканізатора колесо легко відновити після проколів, глибоких порізів, реанімувати гумове покриття і корд.

Спеціально для бічних порізів професійні вулканізатори TRAD004 та TRAD010 комплектують ликалами (насадками) різних форм. За допомогою їх легко відновити практично всі види пошкоджень коліс.

Гарантія на вулканізатори – 6 місяців.

Так, по всій Україні на відділення перевізників Нова Пошта та САТ.

Ціни на популярні товари
Порівняння
Обране