Фільтри
Ціна
Виробник
Код: GAAD0602
TOPTUL
942 грн.
: 0
Довжина: 145мм
Кількість одиниць: 6шт.
Матеріал рукояті: Гума (TPR)
Робочий профіль: 6-граней
Код: GAAD0808
TOPTUL
1 008 грн.
: 1
Довжина: 145мм
Кількість одиниць: 8шт.
Матеріал рукояті: Гума (TPR)
Робочий профіль: 6-граней
Код: УДОТВВР
УКРАЇНА
Очікується
: 0
Код: УДОТВКрЛ
УКРАЇНА
Очікується
: 0
Відгуки до товарів
Ударно-поворотна викрутка 8од. (GAAD0808)
Дата публікації: 1 год назад
5 5 Оцінка:
Корпус металлический, достаточно прочный, родные биты и переходники по качеству меня устроили. Рекомендую к покупке.
Подробнее
Ударно-поворотна викрутка з перехід... (УДОТВВР-К)
Дата публікації: 9 месяцев назад
4 5 Оцінка:
Хорошая отвёртка, под 1/2 можно головки ставить, нигде больше такого не видел. Но не внешне уж очень стрёмная, по сравнению с Топтулом
Подробнее

Ударно-поворотна викрутка часто використовується автомеханіками для проведення діагностично-ремонтних робіт автомобілів. Вона входить в асортимент ручного інструменту, який також широко застосовується в інших областях – від побуту до промисловості, від гаражів житлово-комунальних господарств до цехів великих виробничих підприємств. Деякі фахівці називають її інакше: відбійною викруткою, і вона має свої конструктивні і експлуатаційні особливості.

Особливості пристрою і матеріалу

Зовнішній вигляд цього інструменту дуже схожий на інші викрутки, хіба що він більший і масивний. І це відображає основна відмінність ударної викрутки: вона призначена для силового впливу шляхом ударів молотком. Звичайний інструмент таких умов експлуатації довго не витримає, а ударний спеціально створений для них. Тому викрутка оснащена посиленим корпусом і має більшу, ніж звичайна, ширину.

Даний вид ручного інструменту призначений для монтажу або демонтажу кріплень. Але не простих сполук, а важкопіддающихся – прикипівших, тих що приварилися, заіржавіли, і звичайні викрутки їх не беруть. Силовий інструмент виконує свою функцію завдяки ударної дії. Б'ючи по викрутку, вдаєть??я зрушувати кріпильні з'єднання в потрібну сторону. Зрештою навіть намертво спаяні з'єднання вдається поступово повертати і досягти мети – розкрутити його.

викруткою можна діяти двояко: на закручування і на відкручування кріплення. Щоб визначити потрібне положення, слід прокрутити поворотну частину:

  • за годинниковою стрілкою – настройка на закручування;
  • проти годинникової стрілки – на відкручування.

Щоб витримувати інтенсивні ударні навантаження, інструмент даного виду з бітами повинен бути зроблений з міцного металу. Зазвичай їм служить сталь на основі хрому та ванадію або інструментальна сталь. Якщо ж робочі жала виготовлені з інших сплавів, це може говорити про низьку якість інструменту і його недовговічність.

Конструкція силової викрутки

Раніше викрутки ударного типу випускалися монолітними – їх робоче жало служило і основою рукоятки, яка закінчувалася потовщеною п'ятою (капелюшком) для ударів. Тепер цей виріб вважається застарілим, а широкого поширення набули модернізовані розбірні інструменти.

Головною особливістю сучасної ударної викрутки є ударно-поворотний механізм. Він розміщується в рукоятці, а робоче жало з косими зубцями насаджується на її шестерню. Руків'я має зубці відповідного типу на внутрішній обоймі. При ударі по рукоятці обойма приходить в рух і починає обертати жало завдяки зубчастої передачі.

Для надійності утримання інструменту рукоятка покривається накладкою із спеціального пластика або гуми. Але це може говорити про те, що виробник зменшив металеву частину рукояті, і від цього технічні характеристики інструменту дещо знижені. Слід уважно вивчати технічні дані викруток і вибирати тільки перевірені і відомі бренди.

Комплектація інструменту

Мінімальний набір з інструментом складають дві насадки – під хрестову і під плоску шліцьові викрутки. Місце стикування робочого жала і рукоятки має шість граней, що дозволяє отримати максимально міцне і жорстке з'єднання. Хрестова і плоска шліцьова насадка забезпечує універсальність інструменту: їм можна працювати як з шурупами і саморізами, так і з болтами і гайками. Тому такі викрутки широко використовують в автомайстеренях. Потрібно відзначити, що кріплення, зроблені за допомогою ударно-поворотного інструменту, піддаються демонтажу такими ж викрутками або потужним електроінструментом. Вручну звичайним інструментом зробити це не вийде.

Також в комплектацію силових інструментів можуть входити різні біти для ударної викрутки. Вони зазвичай призначені для кріплень різних форм і параметрів і за розміром і формою підходять під патрон викрутки.

Плюси і мінуси ударної викрутки

Викрутка даного типу має значно більше позитивних характеристик, ніж негативних. До її переваг відносяться:

  • висока ефективність;
  • рівномірний розподіл ударного впливу;
  • необхідно не надто значне фізичне зусилля;
  • працювати нею зручно самостійно, без помічника.

Недоліки інструменту виникають тільки через недбале поводження. Так, надмірно сильні удари ушкоджують поворотний механізм викрутки. Також з часом в результаті постійного ударного впливу зубці жала і обойми починають стиратися. Для цього існують ремонтні комплекти.

Надійні і недорогі ударні викрутки від провідних виробників

Компанія Гранд Інструмент пропонує ударні викрутки в різній комплектації від провідних виробників. Можна вибрати інструмент з комплектом біт різних параметрів, які вказані в описі кожного товару в каталозі. У нас найкращі ціни і гарантована якість. Телефонуйте: 0 800 300   351 (Безкоштовно по Україні)!

Читати всe
Приховати
Ціни на популярні товари
...
Порівняння
Обране