Верстат для проточки дисків без зняття з автомобіля

Фільтри
Ціна
Виробник
Код: AM-983
AOMAI
115 500 грн.
: 2
Вага: 50 кг
Напруга живлення: 220 В
Биття диска: 0 - 0.005 мм
Максимальний діаметр диска: 20 "
Максимальна товщина диска: 40 мм
Мінімальна робоча висота: 1000 мм
Максимальна робоча висота: 1250 мм
Проточка на автомобілі: Так
Проточка знятого диска: Так
Код: BL10EL
HUNTER
546 000 грн.
617 400 грн.
: 1
Гарантія: 36 міс.
Вага: 238 кг
Напруга живлення: 220 В
Максимальний діаметр диска: 22 "
Максимальна товщина диска: 51 мм
Проточка на автомобілі: Ні
Проточка знятого диска: Так
Відгуки до товарів
Стенд проточки гальмівних дисків зі... (AM-983)
Дата публікації: 1 месяц назад
1 5 Оцінка:
Не встиг себе відродити як каретка заклинила і накатала метал входе в резонанс і робить хвилю Отстой повний Китай є Китай Викинуті гроші
Подробнее
Верстат для проточки гальмівних дис... (BL10EL)
Дата публікації: 9 месяцев назад
5 5 Оцінка:
Ддля ремонту дисків і барабанів гальмівної системи - це ідеальний верстат. Дуже сподобалось добре освітлене робоче місце. Нічого зайвого, лише функціонал. Рекомендую!
Подробнее
Верстат для проточки дисків з проточкою знятого диска Верстат для проточки дисків зі зняттям з автомобіля
Експлуатація автомобіля – це невпинне функціонування безлічі вузлів і деталей, в тому числі тих, що труться. Тертя забезпечує дуже важливу складову роботи транспортного засобу – гальмування. Завдяки роботі гальмівної системи автомобіль стає керованим. Але сама система схильна до значного зносу протягом часу. Прискорюють його несприятливі дорожні і кліматичні умови: погана якість покриття, висока завантаженість трас, численні цикли старт-гальмування і т.п. В результаті гальмівна система зношується передчасно, раніше термінів, зазначених виробником у технічній документації.
Першими приймають на себе удар гальмівні диски, які протягом експлуатації втрачають свою початкову геометричну форму. Це призводить до різних несприятливих наслідків:
  • порушення розвалу-сходження;
  • биттю керма;
  • збільшення гальмівного шляху на дорозі;
  • складнощів з рульовим керуванням.
Всі ці чинники збільшують аварійність їзди, оскільки машина втрачає свою початкову керованість. У цій ситуації є два виходи – замінити гальмівні диски повністю, або віддати їх на проточку за допомогою спеціального обладнання. Останній варіант показує себе більш економічно вигідним і раціональним, тому що економить не тільки гроші автолюбителя, а й час на усунення поточної несправності.

Особливості процесу проточки дисків

Проточка – це процес відновлення геометричної форми гальмівних дисків за допомогою спеціального ріжучого інструменту, який обточує диск для усунення еліпсності. Іншими словами, за допомогою спеціального обладнання для проточки диску повертається його початкова радіальна форма, яка забезпечує ідеальний збіг з ходовими параметрами автомобіля.  
Проточка здійснюється на спеціальних стендах (верстатах), які мають особливий механізм для фіксації диска. Він забезпечує достатній крутний момент, здійснюючи обертання та обточуючи диски до 100 оборотів в хвилину. При цьому пристрій виконує також поступальні рухи, змінюючи положення диска таким чином, щоб всі нерівності на його поверхні були рівномірно сточені за допомогою гострого різака.
Сучасні верстати для проточки дисків діляться на стаціонарні та мобільні. Кожен з них має свої переваги й недоліки. Стаціонарні верстати – більш надійні, стійкі і продуктивні пристрої, що дозволяють виконувати великі обсяги роботи. Вони необхідні для надання послуг на підприємствах автосервісу, шиномонтажу, СТО та іншим компаніям, що спеціалізуються на ремонті і обслуговуванні легкових, вантажних і пасажирських авто. Якщо ви зацікавлені розширити спектр послуг, що надаються вашим автосервісом, в ваших інтересах придбати стаціонарний стенд для проточки гальмівних дисків авто.
Мобільні верстати – альтернатива стаціонарним стендам. Вони більш компактні, портативні: їх можна переміщати по всьому цеху і підлаштовувати під габарити приміщення. Перевагою мобільних верстатів є можливість виконувати проточку на автомобілі, без необхідності знімати диски з машини. Це забезпечує більшу продуктивність роботи автосервісу і збільшує пропускну спроможність пункту шиномонтажу. Проточка без зняття з допомогою сучасних стендів нічим не поступається за якістю проточці на стандартних стаціонарних пристріях. За допомогою сучасної конструкції верстата диски проточуються рівномірно з обидвох боків, причому це відбувається одночасно. Є можливість змінювати кут подачі диска до різця, а також виконувати проточку без характерного ефекту спіралі на поверхні виробу.

Продаж обладнання для шиномонтажу

Якщо ви шукаєте надійного постачальника обладнання для автосервісу, шиномонтажу, СТО, обов'язково подумайте про придбання стенду для проточки гальмівних дисків. Ця послуга здатна розшири??и спектр надаваних сервісів і збільшити прибуток підприємства. Важливо знайти надійного постачальника, який забезпечить якісним, надійним і сертифікованим обладнанням. Компанія « Гранд Інструмент » пропонує вашій увазі верстати для проточки гальмівних дисків від Aomai (Китай), Hunter (США) і SNG. Вибирайте і замовляйте відповідні моделі в актуальному каталозі на сайті і оформлюйте замовлення з доставкою по Києву, Дніпру, Харкову та іншим містам України.
Щe більшe cxoжиx пpoпoзицій дивітьcя у poзділі Гаражне обладнання
Читати всe
Приховати
Відповіді на запитання

Обладнання проточки гальмівних дисків використовується в автосервісах для повернення зношеному диску експлуатаційних властивостей. За допомогою стенду усуваються деформації та невеликі тріщини без знімання (або зі зніманням) диска з автомобіля.

Точність у різних моделей дуже висока і становить від 0,002 до 0,005 мм.

В результаті обробки проточкою гальмівних дисків при гальмуванні автомобіля не буде вібрації та шуму, зменшиться гальмівний шлях, також це помітно покращить роботу систем антиблокування та антипробуксування. Все це підвищує безпеку руху.

Основними є два параметри:

  • Максимальна товщина диска. Зазвичай верстати для проточування гальмівних дисків розраховані на роботу з виробами товщиною до 39 мм.
  • Робоча висота. Зазвичай вона регулюється, оскільки положення блоку проточки можна змінювати. Більшість моделей обладнання становить від 1 м, верхній показник регулювання може досягати 1,2-1,25 м.
Ціни на популярні товари
...
Порівняння
Обране