Фільтри
Ціна
Виробник
Код: GI12117
G.I.KRAFT
43 890 грн.
: 0
Розміри: 460x480x1050мм
Вага: 55кг
Напруга живлення: 380В
Клас ізоляції: H
Споживана потужність: 7кВт
Код: GI12116
G.I.KRAFT
Очікується
: 1
Розміри: 460x480x1050мм
Вага: 35кг
Напруга живлення: 220В
Клас ізоляції: H
Плавкий запобіжник: 30А
Споживана потужність: 10кВт
Відгуки до товарів
Споттер інверторний 220V, 1200A (GI12116)
Дата публікації: 4 месяца назад
2 5 Оцінка:
Дана модель перестала працювати навіть не доробивши один автомобіль Спочатку автоматичний режим перестав працювати а потім і ручний Сварка просто вмикается та перемикае режими і все
Подробнее
Інверторний споттер Споттер напівавтомат Споттер з алюмінію
Кузовний ремонт це складний вид автосервісу. Усунення вм'ятин на поверхні може потребувати використання одразу декількох типів обладнання для рихтування кузова і відновлення геометрії автомобіля. Різні гачки, присоски і інші види аксесуарів зазвичай передбачають розбирання кузова автомобіля, щоб отримати доступ до області ушкодження. Але сучасні види обладнання для автосервісів дозволяють значно прискорити і полегшити роботу бляхарів. Серед них спеціальні споттери апарати для зварювальних робіт. В процесі кузовного ремонту виконуються зварювальні роботи, але це є контактним точковим зварюванням, що дозволяє виконати поточні завдання з мінімальними витратами.

Що таке споттер?

Споттер (від англ. Spot точка) це різновид зварювального апарату, професійне обладнання для контактного зварювання металів. Вони використовуються в автомайстернях, СТО, автосервісах, що надають послуги з кузовного ремонту легкових автомобілів. Особливістю точкового зварювання є відносно малий контакт електричної дуги з поверхнею металу, завдяки чому він не нагрівається і не деформується. Сьогодні найчастіше використовуються інверторні споттери, які працюють на принципі перетворення постійного струму в змінний і навпаки з можливістю зміни його сили в залежності від товщини і типу оброблюваного металу.
Перевага споттера компактність: середня вага виробу становить 35-40 кг. Разом з апаратом в комплекті є різноманітні насадки і аксесуари для роботи.
Види виконуваних робіт з використанням споттерного зварювального апарату:
  • витягування вм'ятин;
  • приварювання клепок;
  • відновлення ребер жорсткості;
  • осаджування металу.
Основна частина кузовного ремонту за допомогою споттерного інвертора усунення вм'ятин на поверхні кузова, які виникають в результаті ДТП, зіткнень, протиправних дій третіх осіб, падіння важких предметів з висоти і інших обставин. За допомогою споттерного зварювального апарату можна швидко вирівняти деформовану ділянку без вирізання вікон та інших деталей кузова.
Переваги використання інверторних споттерів
Використання точкового контактного зварювання дозволяє домогтися високої якості відновлення геометрії кузова. Завдяки невеликій площі впливу апарат має такі переваги:
  • дозволяє отримати акуратні з'єднання без деформації металу;
  • скорочує час на усунення вм'ятин;
  • простий в застосуванні, гнучкі налаштування робочих параметрів;
  • дозволяє автоматизувати роботу пристрою.
За допомогою інвертора фахівець автосервісу може заварити, наприклад, крило автомобіля, практично не впливаючи на його початкову форму. Після шліфування і фарбування деталь стає як нова. Короткий час виконання зварювальних робіт ще одне переваги споттерного апарату. Середня тривалість кузовного ремонту може становити до 10 хвилин, протягом яких виконавець зробить декілька сотень зварних точок. При цьому за допомогою споттера можна працювати навіть з дуже тонкими деталями, товщина якихне перевищує 5 мм. Агрегат може зварювати будь-які види металів, в тому числі кольорові і чорні. Автоматизація та гнучкі налаштування робочих параметрів скорочують час на обслуговування автомобілів та збільшують швидкість і якість автосервісу.

Продаж інверторних споттерів в Україні

Використання сучасного обладнання для ремонту та обслуговування автомобілів завжди підвищує рейтинг підприємства, збільшує клієнтську базу та покращує лояльність клієнтів. Якщо ви плануєте розширити спектр послуг або поліпшити якість обслуговування легкових авто, вам потрібен сучасний побутовий точковий апарат для зварювання. Шукайте його у спеціалізованого постачальника, який пропонує широкий асортимент техніки та обладнання для автосервісів.
В компанії Гранд Інструмент ви зможете придбати сертифіковане обладнання для автосервісів і СТО. В асортименті представлена продукція популярних виробників з Європи та США. Сьогодні ви можете замовити інверторні споттери для точкового зварювання від німецького бренду GI.KRAFT. Висока якість, надійність і продуктивність обладнання цієї торгової марки зробило її популярною на українському ринку, і ви можете підібрати оптимальний варіант для підприємства. Для консультації з менеджером замовте зворотний дзвінок або зателефонуйте самі за вказаними телефонами.
Вся продукція відправляється Новою Поштою та іншими кур'єрськими службами України в Київ, Харків, Дніпро і інші регіони країни.
Щe більшe cxoжиx пpoпoзицій дивітьcя у poзділі Зварювальне і паяльне обладнання
Читати всe
Приховати
Відповіді на запитання

Особливо корисний споттер, коли потрібно виправити вм'ятину на ділянці, підібратися до якого з протилежного боку проблематично, наприклад, якщо пошкодження припадає на двері або крило.

Умілі руки та цілий арсенал бляхара, а крім рихтувального інструменту, ще й апарат точкового зварювання - споттер.

Підвищення продуктивності. Поліпшення умов праці. Отримання якісного з'єднання. Невеликі витрати на витратні матеріали.

Великою перевагою точкового зварювання є локальне нагрівання металу тільки в місці контакту з електродом, що дозволяє знизити тепловий вплив на матеріал і виключити його деформацію, появу тріщин, погіршення експлуатаційних властивостей. При певних навичках можна повернути відремонтовані деталі властивості, максимально наближені до заводських.

Ціни на популярні товари
...
Порівняння
Обране