Набір мікрометрів механічних 0-150мм 6шт. SMOM0150 PROTESTER
Відгуків:
1
  • Артикул: SMOM0150
  • Виробник: Protester
Немає в наявності
Ціна:
6 446
Способи оплати
  • Готівкою (при самовивезенні з магазинів)
  • Безготівковий розрахунок (для юр.осіб)
  • Оплата онлайн через LiqPay (Приват24/Visa/MasterCard)
Гарантія та обслуговування
  • Повернення товару протягом 14 днів
Наші магазини
  • м. Київ, пр. Лобановського, 196Б
  • м. Харків, вул. Клочківська, 99A
  • м. Дніпро, пр. Науки, 100
Характеристики:
Показати все
Мікрометр механічний – прилад, який застосовується для лінійних вимірів з високою часткою точності, з якою не впорається штангенциркуль. З одного боку інструменту розташований упор, що фіксує необхідний предмет для виміру, а з іншого – мікрометрична головка з вбудованою тріскачкою, яка є відліковим пристроєм. Інструмент визначає довжину з точністю до +- 0.01 мм.
Відео відсутнє
Загальний рейтинг
0
5
Відгуки покупців
Відгуки відсутні
Залиште свій відгук
Оцінка
Питання покупців
Для чого призначений механічний мікрометр?
Відповідь від: Admin
Дата відповіді: 11 месяцев назад
Яка точність мікрометрів у наборі?
Відповідь від: Admin
Чому важливо користуватись мікрометрами саме із заданого діапазону?
Доброго дня, мікрометри мають обмежений діапазон вимірювання (наприклад, 25–50 мм), тому застосування інструмента поза межами його діапазону неможливе та може призвести до пошкодження або похибки.
какие преимущества имеет набор из 6 микрометров по сравнению с одним универсальным?
Що означає позначення SMOM0150 PROTESTER?
Доброго дня, SMOM0150 — модель набору: "SMOM" — серія, "0150" — діапазон від 0 до 150 мм.