Портативна зарядна станція 2000W/4000W(Max), 220V, 2109Wh, 22.2V/95Ah (570000mAh/3.7V) PRO-PS2000F PROTESTER
Відгуків:
2
  • Артикул: PRO-PS2000F
  • Виробник: Protester
Немає в наявності
Ціна:
65 560
Способи оплати
  • Готівкою (при самовивезенні з магазинів)
  • Безготівковий розрахунок (для юр.осіб)
  • Оплата онлайн через LiqPay (Приват24/Visa/MasterCard)
Гарантія та обслуговування
  • Повернення товару протягом 14 днів
Наші магазини
  • м. Київ, пр. Лобановського, 196Б
  • м. Харків, вул. Клочківська, 99A
  • м. Дніпро, пр. Науки, 100
Характеристики:
Гарантія
12 міс.
Вага
17.5 кг
Показати все
 Функції портативного зарядного пристрою
  • Загальна ємність акумулятора становить 570 000 мАг.
  • Працює з прямим та змінним струмом.
  • Має 3 режими підзарядки - з мережі, з Type-C автомобіля та з сонячних батарей (придбані окремо).
  • Дисплей, що відображає стан пристрою.
  • Оснащений 2 портами універсальної розетки (до 240 В), а також 2 портами USB.
 Компактність
 Функціональність
 Висока сумісність
Відео відсутнє
Загальний рейтинг
5
Відгуків: 2
5
Відгуки покупців
Оцінка:
Зрозумілий для користувача прибор, майже не читав інструкцію, все працює, раджу до придбання.
Оцінка:
Залиште свій відгук
Оцінка
Питання покупців
Вітаю, Скільки циклів заряду акумулятора гарантується?
Відповідь від: Гранд Інструмент
Вітаємо. Таку інформацію виробник, нажаль, не надає.
При мінусах буде працювати ця станція?
Відповідь від: Admin
Дата відповіді: 3 года назад
Дмитро Ярославович, вітаємо. Не буде працювати при температурі нижче нуля.
Сколько часов заряжается от сети?
Відповідь від:
Дата відповіді: 1 год назад
Добрый день, время зарядки портативной зарядной станции PROTESTER PRO-PS2000F от розетки 600 мин.
Якщо одразу до 100% не зарядив, то краще зарядити, чи розрядити(зараз 14%)?