Інструмент для електрообладнання

Для максимально комфортного пошуку в даний розділ ми включили всі види обладнання та інструменту для ремонту електрообладнання автомобіля, і виділили три основні групи:

 1. Інструмент для клем
 2. Прикурювачі
 3. Тестери

Інструмент для клем

Під час руху автотранспорту всі його деталі піддаються інтенсивним коливанням та вібрації. Тому для з'єднання контактів його проведення не рекомендується застосовувати пайку, а скручування ненадійне. Щоб домогтися максимально надійного з'єднання проводів застосовують спеціальний інструмент - обжимка для клем.

 • Кліщі обтискачі клем, зняття клем, для зняття ізоляції;
 • Набір для обтискача клем універсальний;
 • Пристосування для чищення клем;

Застосування такого інструменту дозволить отримати якісне з'єднання електричних кабелів, а для роботи не будуть потрібні ніякі специфічні знання або вміння.

Невисока ціна на дану оснастку дозволяє кожному автолюбителю придбати необхідний набір і самостійно проводити ремонтні роботи. Єдине, що варто пам'ятати - під певні діаметри кабелів необхідно підбирати інструмент з відповідною експлуатаційною характеристикою.

До вузькоспеціалізованих інструментів для ремонту електрообладнання автомобілів, без яких неможлива робота автоелектрика відносяться:

 • Крокодили;
 • Знімачі високовольтних проводів;
 • Ножиці електрика;
 • Комплекти спецінструменту;

Прикурювачі

В комплект входять «крокодили» попарно з'єднані між собою проводами довжиною 2м, 2,5 м і 3м. Жили проводу виконані цільними з міді, витримують силу струму в 500А. В якості ізоляції служить високоякісний полівінілхлорид різного кольору, що не дозволить вам сплутати «+» з «-» обладнання.

Тестери

Правильно підібравши набори інструментів і пристосувань можна виконувати авторемонт самостійно, якщо Ви отримуєте задоволення від самостійного виконання робіт, або надаваєте якісне обслуговування електрообладнання автотранспорту на автосервісі. Все це вийде за допомогою такого виду інструменту автоелектрика:

 • Тестер акумуляторних батарей допоможе протестувати батареї в режимі роботи мотора, а також при заглушеному двигуні.
 • Мультиметр стрілочний або цифровий об'єднує в собі три інструменти: автомобільний тестер, професійний цифровий мультиметр і температурний вимірювач. Дозволяє заміряти величину постійного і змінного струму, опір і частоту імпульсу в ГЦ.
 • Індикатор напруги для бортової мережі автомобіля в 3-48V
 • Вилка навантажувальна допоможе визначити ступінь заряду / розрядженностіі акумулятора і допоможе визначити справність батареї при її діагностиці.

Ми допоможемо купити інструмент автоелектрика з високими експлуатаційними показниками, який вимагатиме мінімальних зусиль від майстра. А також гарантуємо, що у нас Ви купуєте якісний інструмент з офіційною гарантією та сервісним обслуговуванням.

Щe більшe cxoжиx пpoпoзицій дивітьcя у poзділі Спец інструмент та розхідники
Читати всe
Приховати
...
Порівняння
Обране