Код: TY30002
TORIN
48 020 грн.
: 2
Тип приводу: Пневмогідравлічний
Гарантія: 6 міс.
Розміри: 1656x380x300 мм
Вага: 152 кг
Довжина штока: 160 мм
Робочий простір: 0 - 995 мм
Зусилля: 30 т
Форм-фактор: Стаціонарний
Відгуки до товарів
Прес пневмогідравлічний 30т (TY30002)
Дата публікації: 1 год назад
5 5 Оцінка:
брав для гаража, виконує свої функції на ура, витрата повітря в режимі роботи пневматики відчутна. взагалі, кайфовий прес
Подробнее
Гідравлічні преси для СТО Пневмогідравлічні преси для СТО Настільні преси для СТО Прес для СТО 10 тонн Прес для СТО 30 тонн Прес для СТО 12 тонн Прес для СТО 20 тонн Прес для СТО 50 тонн Прес для СТО 75 тонн Прес для СТО 40 тонн Стаціонарні преси для СТО
В комплекті обладнання для СТО і автомайстерень обов'язково присутній прес гідравлічний 30 тонн – агрегат для робіт, пов'язаних з пресуванням різних деталей, згинання і правкою металевих елементів. Без преса неможливо оперативно, точно і безпечно виконати такі роботи:
 • запресування і випресування підшипників, втулок;
 • видавлювання колінвала;
 • випресування сайлентблоків підвіски;  
 • калібрування обладнання;
 • дрібне штампування;
 • прошивка і т.д.
Прес необхідний не тільки в підприємствах автосервісу, а й у багатьох інших сферах. На ньому можна обробляти деталі не тільки з металу, а й з інших матеріалів. Власники автомобілів також часто купують його для гаражного обслуговування машини та інших власних потреб.

Пристрій і принцип роботи гідравлічного преса 30 тонн

Прес складається з таких основних елементів:
 • дві вертикальні стійки, виготовлені їз сталевих швелерів;
 • горизонтальні стяжки, що забезпечують цілісність рамної конструкції;
 • пересувна перекладина;
 • гідроциліндр з мастильним насосом;
 • робочий стіл.
Пересувна балка з'єднана з гідроциліндром, поршень якого висувається, створюючи необхідний тиск і передає його балці.  
Робочий стіл, на якому встановлюється оброблювана заготовка, може змінювати своє положення – за розмірами деталі.  
Конструкція характеризується простотою і надійністю, що забезпечується особливо міцними сортами інструментальної сталі, з якого виготовлені стійки і стяжки, робочий стіл і рухома балка. Зварене з'єднання елементів підсилює міцність гідравлічного преса.  
Працювати на пресі 30 тонн може кожен, достатньо вивчити інструкцію до пристрою і дотримуватися правил техніки безпеки. Деталь встановлюється на робочому столі, фіксується струбциною, потім пересувна балка центрується, працівник плавно натискає на важіль насоса і виробляє пресування виробів.  
Основні параметри столу включають:
 1. робочий хід плунжера – штока гідроциліндра;
 2. зусилля, створюване гідроциліндром;
 3. тип преса - настільний або підлоговий;
 4. габарити преса.  

Прес гідравлічний 30 тонн купити вигідно в інтернет-магазині компанії « Гранд Інструмент »

Якщо ви прагнете придбати дійсно надійне обладнання для автосервісу або особистого гаража, зробіть це в інтернет-магазині « Гранд Інструмент ». На правах офіційного дистриб'ютора відомих виробників гаражного обладнання та інструментів ми пропонуємо вигідні умови покупок: гарантію, мінімальні ціни, доставку по Україні. Все обладнання має сертифікати, що підтверджують його відповідність європейським стандартам якості.  
Зверніть увагу на гідравлічний прес 30 тонн виробництва китайської компанії TORIN. Продукція цієї торгової марки відома своєю надійністю і користується попитом більш ніж в 180 країнах, що підтверджує її високу конкурентоспроможність. Стаціонарний агрегат для пресування, згинання та виправлення деталей з різних матеріалів відрізняється чудовими експлуатаційними характеристиками, оснащений пневмогідравлічним приводом і манометром для контролю створюваного тиску. Працювати на ньому просто і зручно, оскільки не потрібно докладати великих фізичних зусиль. У приміщенні прес не займе багато місця завдяки досить компактним розмірам.   Прес розрахований на великий обсяг робіт і є професійним обладнанням для різних сфер застосування. У магазині здійснюється оперативний прийом замовлень, консультування клієнтів в режимі онлайн і доставка.
Щe більшe cxoжиx пpoпoзицій дивітьcя у poзділі Преси ручні
Читати всe
Приховати
Ціни на популярні товари
...
Порівняння
Обране