Фільтри
Код: TY30002
TORIN
48 020 грн.
: 2
Тип приводу: Пневмогідравлічний
Гарантія: 6 міс.
Розміри: 1656x380x300 мм
Вага: 152 кг
Довжина штока: 160 мм
Робочий простір: 0 - 995 мм
Зусилля: 30 т
Форм-фактор: Стаціонарний
Код: TY40002
TORIN
63 748 грн.
: 1
Тип приводу: Пневмогідравлічний
Гарантія: 6 міс.
Розміри: 930x390x1860 мм
Вага: 216 кг
Довжина штока: 175 мм
Робочий простір: 0 - 890 мм
Зусилля: 40 т
Форм-фактор: Стаціонарний
Код: TY50001
TORIN
72 029 грн.
: 1
Тип приводу: Пневмогідравлічний
Гарантія: 6 міс.
Розміри: 930x390x1860 мм
Вага: 243 кг
Довжина штока: 175 мм
Робочий простір: 0 - 890 мм
Зусилля: 50 т
Форм-фактор: Стаціонарний
Відгуки до товарів
Прес пневмогідравлічний 30т (TY30002)
Дата публікації: 1 год назад
5 5 Оцінка:
брав для гаража, виконує свої функції на ура, витрата повітря в режимі роботи пневматики відчутна. взагалі, кайфовий прес
Подробнее
Прес пневмогідравлічний 40т (TY40002)
Дата публікації: 8 месяцев назад
5 5 Оцінка:
Гідpoнacoc тут дуже потужний, дає відчутне нaвaнтaжeння. Прессом користуватися доволі зручно.
Подробнее
Прес пневмогідравлічний 50 тонн (TY50001)
Дата публікації: 8 месяцев назад
5 5 Оцінка:
Дуже добрий прес для своєї ціни. У роботі перевірив, чи ламатися нема чому. Для покупки раджу брати
Подробнее
Гідравлічні преси для СТО Пневмогідравлічні преси для СТО Настільні преси для СТО Прес для СТО 10 тонн Прес для СТО 30 тонн Прес для СТО 12 тонн Прес для СТО 20 тонн Прес для СТО 50 тонн Прес для СТО 75 тонн Прес для СТО 40 тонн Стаціонарні преси для СТО
Прес пневмогідравлічний – це стаціонарний механізм, що складається з рами з двома стійками і поперечини (стандартна модель преса), на якій міцно зафіксований головний робочий орган преса – гідроциліндр.На рамі є стіл, на якому виконуються всі основні роботи і гідронасос приводу з вхідним отвором для підключення повітря від компресора.    
Прес з пневмогідравлічним приводом значно збільшує продуктивність роботи обладнання. Даний тип пристрою може спричинити зусилля до 100 тонн і використовуватися в тих же сферах діяльності, що і електричні: виробництво, складання конструкцій, обслуговування транспорту та інші.  
Основні напрямки використання гідравлічного преса на автосервісі:  
 • Опресування.
 • Виправлення конструкцій і матеріалів.
 • Штампування.
 • Ковка.
 • Склеювання об'єктів.
Для виконання специфічних операцій з високою силою впливу на поверхню в важкодоступних місцях краще використовувати ручні преси спеціального призначення. Якщо мова йде про легкооброблювальні матеріали, то можна використовувати прості підлогові моделі. З обробкою масивних матеріалів найкраще впораються стаціонарні пневмогідравлічні преси.

Особливості преса з пневмогідравлічним приводом

Гідропреси дуже прості в обслуговуванні і використанні. Вони ефективні у вибухонебезпечних і пожежонебезпечних середовищах через відсутність підключення до електрики, наприклад, на промислових і хімічних виробництвах. При необхідності установки на підприємстві потужного, економічного та безпечного обладнання, рекомендуємо зупинити вибір саме на пристроях з пневмогідравлічним принципом роботи.
При роботі з пневмогідравлічним пресом слід пам'ятати, що чим більша і твердіша сталь виробу, який необхідно обробити, тим більше тиску повітря потребує насос преса. Це важливий параметр, який потрібно прорахувати заздалегідь при монтажі пневматичної магістралі на підприємстві.  
Розглянемо основні переваги пневмогідравлічного преса:
 • Корпус виготовлений з надійної і міцної високолегованої сталі. В обов'язковому порядку прошитий звареними швами.
 • Висока якість матеріалів гідронасоса і точність обробки штока.
 • Міцний лебідочний механізм, за допомогою якого здійснюється підняття і опускання робочого столу преса. В основному комплектуються важкі промислові преси, які працюють з виробами, що мають велику вагу .  

Характеристики і покупка пневмогідравлічного преса

 
При виборі обладнання необхідно зосередити свою увагу на тому, щоб воно повністю відповідало робочим потребам і мало потрібні технічні характеристики. Хороший прес повинен відрізнятися тривалим терміном експлуатації, а також простотою в роботі. Від правильного вибору залежить наскільки добре і швидко підприємство буде виконувати роботи.
Умовна залежність призначення пневмогідравлічних пресів від його максимального зусилля:
 1. Для легкового транспорту - 30 тонн.
 2. Для вантажного транспорту – мінімум 45 тонн.
 3. Для промислового використання – від 75 тонн і вище.
Нижче, розглянемо параметри, на які варто звернути увагу при виборі преса:  
 • Розмір деталей, з якими буде взаємодіяти прес.
 • Максимальне зусилля.
 • Плавність ходу штока.
 • Наявність запобіжних перепускних клапанів, які роблять роботу з пресом безпечнішою для оператора. Клапан підбурює тиск при досягненні межі допустимих зусиль.
 • Якість манометра. Найнадійніший – мастилонаповнений. Відрізняється гарною вібростійкістю , а також точністю показань.
Увага! Уникайте покупки обладнання з штоком, що нерівномірно рухається . Якщо ви помітили, що шток працює з ривками, то купувати такий прес не варто. Такий прес буде незручним в роботі, а також виникне додатковий ризик отримання травми оператором.  
Не менш важливим аспектом при виборі гідравлічного преса є позиціонування робочого столу і циліндра. Переміщення штока в горизонтальній площині і можливість регулювати висоту столу вручну значно полегшують і спрощують роботу з обладнанням.
Висновок
При розумінні діапазону деталей і поверхонь з якими буде працювати прес, складнощів у виборі відповідного пневмогідравлічного преса не виникне. У технічній специфікації до кожного пресу докладно описані основні напрямки використання за видами діяльності. В цілому, пневмогідравлічний прес – надійне і зручне обладнання, призначене не тільки для використання в автосервісі. Найчастіше, лінійка пневмогідравлічних пресів застосовується на вантажних СТО та промислових підприємствах. Якщо Вам потрібна додаткова консультація – наші фахівці допоможуть підібрати оптимальний варіант. Телефонуйте!
Щe більшe cxoжиx пpoпoзицій дивітьcя у poзділі Преси ручні
Читати всe
Приховати
Ціни на популярні товари
...
Порівняння
Обране