Набір ключів комбінованих 12 од. "Євро" (6,8,10,12-19,22) у сумці NKK12ST-S STANDART
Відгуків:
1
  • Артикул: NKK12ST-S
  • Виробник: Standart
У наявності
Ціна:
734
Способи оплати
  • Готівкою (при самовивезенні з магазинів)
  • Безготівковий розрахунок (для юр.осіб)
  • Оплата онлайн через LiqPay (Приват24/Visa/MasterCard)
Гарантія та обслуговування
  • Повернення товару протягом 14 днів
Наші магазини
  • м. Київ, пр. Лобановського, 196Б
  • м. Харків, вул. Клочківська, 99A
  • м. Дніпро, пр. Науки, 100
Характеристики:
Упаковка
Тканинний чохол
Кількість одиниць
12 шт.
Система виміру
Метрична
Показати все
Комплектація:
Ключ комбінований 6 мм KK06ST
1 шт.
Ключ комбінований 8 мм KK08ST
Ключ комбінований 10 мм KK10ST
Ключ комбінований 12 мм KK12ST